xENDRJUx
xENDRJUx
  9 marca 2010 (pierwszy post)
Witajcie

Dawno mnie tu nie było:ninja:
Krotkie pytanie
ktore felgi bardziej Wam sie podobaja:

kandydatka nr 1

kandydatka nr 2

jak ktos chce poszerzyc swoja wypowiedz o dlaczego akurat te to tez bedzie super:)

Pozdrawiam:rock:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  9 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Krotkie pytanie ktore felgi bardziej Wam sie podobaja: kandydatka nr 1

Konto usunięte
Konto usunięte: jak ktos chce poszerzyc swoja wypowiedz o dlaczego akurat te to tez bedzie super:)

dlatego że nadają dla tego samochodu troche agresywnego stylu, sportowego, zarazem elegancji.

zestaw nr 2 wygląda strasznie nudno, mi się kojarzy z "podstawową,najuboższą wersją" auta, felgi za które producent nie życzy sobie ani grosza dopłaty
MC89
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MC89
  9 marca 2010

Również kółeczka nr 1. Dokładnie tak jak kolega wyżej mówi, dodał bym jeszcze że drugie felgi mają zbyt łagodne krawędzie i mniej widoczne tarcze, a jeśli miałbyś nacinane/nawiercane to szkoda żeby zasłaniały ;)

xENDRJUx
xENDRJUx
  9 marca 2010

wielkie gracjas choc kolejne uwagi beda mile widziane
choc ja tez obstawiam te pierwsze, choc na zywo az tak dobrze chyba sie nie prezentuja stad moje chwilowe zwatpienie bylo

PatrysCZM
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 316
PatrysCZM
  10 marca 2010

A powiedz koleżko do jakiej furmanki te felki polecą?

www.myspace.com/patrysczm

xENDRJUx
xENDRJUx
  10 marca 2010
PatrysCZM
PatrysCZM: A powiedz koleżko do jakiej furmanki te felki polecą?

dokladnie do tej 2-giej:)
po prostu rok temu kupilem wlasnie te co sa na niej na zdjeciu i w tym roku zastanawiam sie czy czasem njie wymienic ich na te z pozycji nr 1:ninja:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  10 marca 2010

nie znam się, ale dla mnie te drugie nawet nie wyglądają jak felgi :ninja:
[nie bić!]

xENDRJUx
xENDRJUx
  10 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie znam się, ale dla mnie te drugie nawet nie wyglądają jak felgi [nie bić!]

:D
a kobietom niby sie podobaja bo takie kwiatowe są:)
powitac:)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  10 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: :D a kobietom niby sie podobaja bo takie kwiatowe są:) powitac:)

bo jako 'coś' to jest ładne, delikatniejsze
i bardziej wizualnie dopasowane do reszty samochodu,
ale się niczym nie wyróżniają i na dobrą sprawę czasami i kołpaki (jeśli się nie mylę) robią w podobny sposób, by imitowały własnie tego typu felgi :woot:

:-*
Pacou
Pacou
  10 marca 2010

AndrzejÓ, wprost zaniepokojony jestem faktem, iż pomimo mej uwagi, że pierwsze fele są fajniejsze, zwracasz się z tym zapytaniem do szanownych forumowiczow :D

massacre
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 marca 2010

podam swoje typy :ziober2:

http://www.finishlinewheels.com/specimg/audi%20rs616380.jpg

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
massacre
  10 marca 2010

fak :woot:

:zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
massacre
  10 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie znam się, ale dla mnie te drugie nawet nie wyglądają jak felgi [nie bić!]

mi sie wlasnie te drugie podobaja :ziober2:

sam powinien sobie wybrac :D

AkaDwa
AkaDwa
  10 marca 2010

1wsze wyglądają lepiej niż 2gie, ale 1 i 2gie nie robią 'szału'.

whitestok
whitestok
  10 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kandydatka nr 1 kandydatka nr 2

ja bym wybrał te drugie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.