AleCzyToWazne
AleCzyToWazne
  6 marca 2010 (pierwszy post)

Witam. Chciałem się dowiedzieć co sądzicie na temat Renault Megane rocznik 96 (1.6 90KM). Czy czesci do niego są tanie? I jesli ktoś je posiada to jak się auto sprawuje.

Bo szukam samochodu i nie wiem czy lepiej Renault Megane czy Opla corse kupić.
Żeby autko było dobre, ekonomiczne jak dla studenta :P Wiem jedno że na pewno gaz zakładać będę.

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam

machu221
machu221
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Renault Megane rocznik 96 (1.6 90KM).


moja znajoma miała takie auto dbała o nie ale nie wiem może przypadek ale w ciągu roku użytkowania sciągałem jej auto na lince ze sześć razy do mechanika , ciągle coś w elektronice oj z tym to były różne dziwne rzeczy :D
whitestok
whitestok
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam samochodu i nie wiem czy lepiej Renault Megane czy Opla corse kupić.

dlaczego tylko te dwa auta bierzesz pod uwagę? megane to francuz i elektronika się psuje dość często a corsa ciasna...
chicel2009
chicel2009
  7 marca 2010

renault megane nie wiem moze super a lagune 1998r ma mój kuzyn już prawie 5 lat i jest bardzo zadowolony :) super autko mało awaryjne :)

AleCzyToWazne
AleCzyToWazne
  9 marca 2010

myślę teraz jeszcze na volkswagenem Polo rocznik 96-98 1.4 lub 1.6
Głównie mi chodzi o części by tanie były do auta, no i mało palił:D bo jeszcze nie stać mnie na smoka ;p

lutek
lutek
  9 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy czesci do niego są tanie?

Do obu samochodów części bedą w podobnych cenach

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem jedno że na pewno gaz zakładać będę.

Silniki renault z założenia nie lubią się z gazem tym bardziej że o ile dobrze pamietam jest tam kolektor z tworzywa:)

Konto usunięte
Konto usunięte: megane to francuz i elektronika się psuje dość często

Miałeś że tak piszesz?
dawidusw202
dawidusw202
  10 marca 2010
lutek
lutek: Miałeś że tak piszesz?

ja mam. Te wszystkie stereotypy na temat francuskich aut doskonale sie sprawdzają w juz w drodze do domu po kupnie zaczeła mi sie yebać bo renault ma niedopracowaną elektronike jak chce sie kupić francuza to lepiej od razu wykupić sobie assistance:mrgreen:
lutek
lutek
  10 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam. Te wszystkie stereotypy na temat francuskich aut doskonale sie sprawdzają w juz w drodze do domu po kupnie zaczeła mi sie yebać bo renault ma niedopracowaną elektronike jak chce sie kupić francuza to lepiej od razu wykupić sobie assistance

Albo lepiej wybierać kupując z drugiej ręki. Owszem elektronika jest słabo przygotowana na takie dawki wilgoci ale te wszystkie mity to jakaś jedna wielka abstrakcja
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.