Marioo550660
Marioo550660
  3 marca 2010 (pierwszy post)

Witam wszystkich :) panowie i panie trzeba mi schemat jak wyciagnac głosniki przednie(deska rozdzielcza) bo nie mam w ogóle pomysłu jak to zrobic i zeby moze ktos wyjasnił jak sciagnac podbicie dachu tak zebym umiał spowrotem załozyc a nie ze z goła blacha potem zostane :)

WujekBeton
WujekBeton
  3 marca 2010

głośniki: zdejmujesz takie małe osłonki (np. śrubokrętem) wystarczy podwadzić i już, odkręcasz dwie śrubki i z wyczuciem zdejmujesz maskownice, a później głośnik (mocowany na zatrzaski) jak znajde to wrzucę jakieś zdjęcia czy coś, a podsufitki nie próbowałem więc nie pomoge :mrgreen:

WujekBeton
WujekBeton
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak sciagnac podbicie dachu

chcesz zdjąć całą podsufitke czy masz problem z szyber dachem?
Marioo550660
Marioo550660
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chcesz zdjąć całą podsufitke czy masz problem z szyber dachem?


problem z szyberdachem skrtzywidziłem go troche bona chama chciałem otworzyc do góry i sie cos urwało i sszedł w doł ale nie chce sie sie otwierac tylko jedna strona i chce silniczet tez wymienic bo cos w uja wali ;p
WujekBeton
WujekBeton
  4 marca 2010
http://www.dvj.pl/szyberdach_w124/skorowidz.htm
to nie musi być silniczek, mogły paść prowadnice, dosyć często tak się dzieje, a może linka:woot: nie wiem, bo u siebie jeszcze tam nie grzebałem :mrgreen: dopiero wiosną zajrze, bo u mnie to padły właśnie prowadnice. słychać pracujący silniczek a nic się nie dzieje.
Marioo550660
Marioo550660
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.dvj.pl/szyberdach_w124/skorowidz.htm to nie musi być silniczek, mogły paść prowadnice, dosyć często tak się dzieje, a może linka nie wiem, bo u siebie jeszcze tam nie grzebałem dopiero wiosną zajrze, bo u mnie to padły właśnie prowadnice. słychać pracujący silniczek a nic się nie dzieje.


dzieki wielkie :) umnie tez prowadnice ;D ale tez czakam az sie cieplej zrobi bo pod blokiem to i tez o pogode trzeba ;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.