TURBODEMON
Posty: 13 (po ~181 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
TURBODEMON
  28 lutego 2010 (pierwszy post)

Siema! Mam zamiar zacząć realizować swe marzenia jakie są drift. Znacie może jakieś tanie i dobre samochody jak na początek do tego sportu? Zastanawiam sie nad BMW e30 2.0 lub Mercedes 190. 2.0

TURBODEMON
Posty: 13 (po ~181 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
TURBODEMON
  2 marca 2010

Mi nie chodzi o BMW tylko się "zastanawiałem" a zastanawiać się można ;) dlatego dałem to pytanie na forum jakie jeszcze inne samochody się nadają ;P

MiSZgtv
MiSZgtv
  2 marca 2010

Ja do 3tyś szukałbym opla omege 3.0 benzynka. Np taki http://moto.allegro.pl/item938102706_opel_omega_3_0_gaz_tanio.html Utwardzisz zawieszenie, zaspawasz most żeby była szpera 100%, wybebeszysz środek i będziesz latał blokami. I Masz do 3tyś driftowóz.
Szerokich zakrętów:mrgreen:

TURBODEMON
Posty: 13 (po ~181 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
TURBODEMON
  2 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja do 3tyś szukałbym opla omege 3.0 benzynka. Np taki http://moto.allegro.pl/item938102706_opel_omega_3_0_gaz_tanio.html Utwardzisz zawieszenie, zaspawasz most żeby była szpera 100%, wybebeszysz środek i będziesz latał blokami. I Masz do 3tyś driftowóz. Szerokich zakrętów

No i propozycja bardzo fajna ::rotfl:: thx za pomoc ;P
kurzy2
Posty: 272 (po ~210 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kurzy2
  3 marca 2010

Dokładnie jak kolega wyżej napisał kup Omke 3.0 z gazem bo do 3tys na pewno kupisz ją w lepszym stanie niż E30. Części dużo tańsze niż do Bawarek i gaz Ci się też przyda przy takim pałowaniu-spalaniu i w końcu tankowaniu $$$$$$:tak:

VW Golf II 1.3
Opel Vectra 1.8i
Seat Ibiza 1.3i
Seat Toledo 1.6i
VW Golf III 1.4i
Opel Calibra...

Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  4 marca 2010

kup se poloneza koniec tematu xD 1.6 :D umiesz chociaż wsteczny wciepnac ?:D

TURBODEMON
Posty: 13 (po ~181 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
TURBODEMON
  5 marca 2010
Kopcu93
Kopcu93: umiesz chociaż wsteczny wciepnac ?:D

ha ha ha, widze poczucie humoru dopisuje, to że ty jeździć nie potrafisz nie znaczy że inni też ;] do wiadomości uczyłem się w wieku 13 lat.
CyckiSeUsmaz
CyckiSeUsmaz
  16 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

jak jesteś zainteresowany to mam e30 z 2,5 litra silnikiem możemy się dogadać, nie słuchaj innych tylko bierz się za drift jak kupisz auto weźmiesz się za treningi to spod ziemi wyciągniesz kase na części bo spawać i naprawiać e30 można samemu! pozdrawiam
CyckiSeUsmaz
CyckiSeUsmaz
  16 marca 2010

a co do twojego pytania merce są za ciężkie, w wynalazki bym sie nie pakował bo za drogie części jedynie ze sierrą bym zaryzykował hawk

WujekBeton
WujekBeton
  17 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś zainteresowany to mam e30 z 2,5 litra

za 3 tysiaki ją puścisz??
whitestok
whitestok
  17 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś zainteresowany to mam e30 z 2,5 litra

Konto usunięte
Konto usunięte: za 3 tysiaki ją puścisz??

bankowo zajeżdżona już jest
WujekBeton
WujekBeton
  17 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zajeżdżona już jest

jak za tyle chce ją koleś opchnąć to od razu odradzam :mrgreen: będzie przy niej więcej roboty niż zabawy, nie wspominając o blacharce
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.