WojtusE30Cabrio
WojtusE30Cabrio
  26 lutego 2010 (pierwszy post)

Witam.Mam problem z cisnieniem oleju w oplu.Mianowicie jak odpale i silnik jest zimny to cisnienie oleju jest w miare ale jak sie rozgrzeje to nie ma w ogóle.Co moze byc przyczyna?

lutek
lutek
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam.Mam problem z cisnieniem oleju w oplu.Mianowicie jak odpale i silnik jest zimny to cisnienie oleju jest w miare ale jak sie rozgrzeje to nie ma w ogóle.Co moze byc przyczyna?

Zmien olej - po rozgrzaniu robi się rzadki wiec u ciebie pewnie jest już "woda"
OoOAngie16OoO
OoOAngie16OoO
  26 lutego 2010
lutek
lutek: Zmien olej

Co tam olej? Nie ma ciśnienia na cylindrach to co moze olej pomóc??

Konto usunięte
Konto usunięte: .Co moze byc przyczyna?

silnik.. remont Ci się szykuje według mnie...
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma ciśnienia na cylindrach

he he a cisnienie na cylindrach tzw kompresja co ma do tego?? :-D cisnienie gubi sie przez słabą pompe oleju, slabe panewki, wykonczone hydrauliczne popychacze (o ile są :-P ) i suma sumarum daje to slabe cisnienie na cieplym silniku ;-) oczywiscie olej jak najbardziej swoje robi ;-) co masz zalane??
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  26 lutego 2010
lutek
lutek: Zmien olej - po rozgrzaniu robi się rzadki wiec u ciebie pewnie jest już "woda"


dokladnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co tam olej? Nie ma ciśnienia na cylindrach to co moze olej pomóc??


:zonk: idz do garów
angelika28071991
angelika28071991
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: idz do garów

idze debilu

misza1
misza1: he he a cisnienie na cylindrach

Ok.. Może się pomyliłam.
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ok.. Może się pomyliłam.

zdaza sie ;-) ale i tak milo ze jest kobieta z ktora mozna o tych tematach pogadac i ktora probuje pomoc ;-)
angelika28071991
angelika28071991
  26 lutego 2010
misza1
misza1: ale i tak milo ze jest kobieta

dzięki:)
KORARM
KORARM
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam.Mam problem z cisnieniem oleju w oplu.Mianowicie jak odpale i silnik jest zimny to cisnienie oleju jest w miare ale jak sie rozgrzeje to nie ma w ogóle.Co moze byc przyczyna?

Zmień olej i wiadomo, ze filtr oleju też wole to napisać żeby nie było zatkany filtr też może być przyczyną.
A kiedy zmieniałeś ostatnio olej?

Konto usunięte
Konto usunięte: Co tam olej?

Racja weź to olej
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  27 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: idze debilu


kocham cie
WojtusE30Cabrio
WojtusE30Cabrio
  1 marca 2010

Kupilem ja z zajechanym silnikiem.Zmienilem go miesiac temu wtedy wlalem nowy olej zmienilem rozrzad filtry itd.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.