MrMtv1
MrMtv1
  25 lutego 2010 (pierwszy post)

Według jakiego kryterium jest wybierany profil po kliknięciu przycisku "Następny profil"? Zauważyłem, że jak się ogląda profile, po po obejrzeniu kilkunastu zaczynają się powtarzać, a po kilkudziesięciu to już prawie każdy profil się powtarza. Od czego zależy, jaki profil będzie wyświetlany i dlaczego profile się powtarzają po kilkunastu, jeżeli wszystkich jest powyżej 3 miliony i ta ilość z każdym tygodniem się zwiększa?

Przy okazji zadam jeszcze dwa takie pytania:
Dlaczego codziennie kilkanaście osób dodaje mnie do czarnej listy bez powodu i wysyła obraźliwe wiadomości PW?

Jak to jest, że niektórzy zapraszają mnie do znajomych, jak mnie nie znają? Skąd oni mogą mnie znać?

WujekBeton
WujekBeton
  25 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: niektórzy zapraszają mnie do znajomych, jak mnie nie znają?

Pani Mario znalazła się Pani na nieodpowiednim dziale forum, pytania te powinny zostać zadane w dziale o Fotka a nie tu. ten dział jak sama nazwa wskazuje zajmuje się motoryzacją i problemami z nią związanymi. temat zostanie zamknięty. pozdrawiam
WujekBeton
WujekBeton
  25 lutego 2010

a tak na marginesie to pierrdolne Cię chyba poje.:cenzura:.ccu, temat ten jest chyba w kazdym dzilae forum!! roztrzelac!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.