AkaDwa
AkaDwa
  24 lutego 2010 (pierwszy post)
- Panie, a ile to pali?.

a w dysze się mieści...


A mówią że Evo dużo palą..
whitestok
whitestok
  25 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: się nie udało się. nie miało być 'wywodów' na temat ile spali, tylko 'takie coś' - taki iż aż, śr. spalanie 9,7l (nie patrzysz na śr.69km/h), że stojąc spala 9,7l.. stojąc bo prędkość 'na wskazówce' - 0km/h i obroty też małe.. ale się nie udało. to nic. ;)

spoko, rozumiem,

nie rozumiem tylko dlaczego najwięcej odezwało się osób wszechwiedzących którzy nawet nie jeździli EVO a już tym bardziej nie posiadali takiego więc nie mogą powiedzieć ile taki sprzęt pali przy jakiej jeździe, a domysłami to możecie sobie tyłki podcierać.
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  26 lutego 2010

no ja w sumie evo 10 nie mialem i raczej nie zanosi sie bym mial w najblizszym czasie mówie ile IX fq 360 paliło , 20 to minimum przy moim stylu jazdy

whitestok
whitestok
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mówie ile IX fq 360 paliło , 20 to minimum przy moim stylu jazdy

jeździłeś?
damianPPC
damianPPC
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe na jakim odcinku i przy jakiej jeździe. ;]

na Nurburgringu :ninja:
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jeździłeś?


jak bylem w tym kraju co Ty jestes to nawet miałem i nie tylko evo

długo nie pojeździłem bo sprawy się pokomplikowały w Polsce i musiałem zmykać do kraju by zapobiec pewnym rzeczom.
whitestok
whitestok
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak bylem w tym kraju co Ty jestes to nawet miałem i nie tylko evo długo nie pojeździłem bo sprawy się pokomplikowały w Polsce i musiałem zmykać do kraju by zapobiec pewnym rzeczom.

rozumiem, pochwal się jakie jeszcze miałeś fury w uk?
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  26 lutego 2010

Pierwsze moje auto w UK to było m3 e36 mialem 2 tyg sprzedałem szybko bo mi nie odpowiadało, potem było audi s3 umarło w wypadku nastepne było 330d convertible e46 sprzedałem bo napaliłem się na m3 smg e46 jezdziłem miesiac jakiś i poszedłem na czołówkę z hondą civic z nie mojej winy ledwo w sumie przezyłem to ale sie wydobrzyłem i stać mnie było na evo oczywiscie 50% wplaty wlasnej reszta na kredyt ;) i po jakichs 3 miesiacach musiałem wracać do kraju w uk mieszkałem niecałe 5 lat

whitestok
whitestok
  26 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

no to nie dużo tego miałeś w ciągu tych pięciu lat.
Corradolicious
Corradolicious
  28 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no to nie dużo tego miałeś w ciągu tych pięciu lat.

a po co wiecej?

Tak sie sklada ze jezdzilem Evo10, w tym trybie na komputerze masz pokazane srednie spalanie z jakigos odcinka trasy a nie chwilowe, wiec predkosc obecna niezbyt ma znaczenie
whitestok
whitestok
  28 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a po co wiecej?

nie no ja nic przecież złego nie mówię.
shinu
shinu
  28 lutego 2010

przypomniala mi sie reklama cyfry + :)

sorka za offtop/xD

EnJoy89
EnJoy89
  1 marca 2010

to moja wymarzone autko;) jakby tyle palił to kurcze bym na nie zbierał ^^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.