esesman
esesman
  22 lutego 2010 (pierwszy post)

Elo all
Pisze hmm w sumie nie wiem po co xD nastawiłem się na mazde 323f 97 i chcę lada tydzień zrealizować swój cel, jednak cały czas myślae aby w okolicach wartości tego samochodu kupić może coś innego... czy wg Was jest coś lepszego od wyżej wymienionego japońca ?
silnik 1.5/lub 1.8 na pełnym wypasie ;P bez gazu, rocznik 97, hmm mam zamiar wydac do 9k i kurde sam nie wiem, może polecicie cos innego godnego uwagi ?
Podkręcają mnie te silniczki japońskie, małe ale zyłki ostre :)
Pozdr i thx za odpowiedz

neopiotrek87
neopiotrek87
  22 lutego 2010

witaj może jakiegos nissana dobry japoniec almerka jest ładna

darixa19
darixa19
  22 lutego 2010

juz lepiej kup honde a nie mazde

grzechuWH
grzechuWH
  22 lutego 2010

Jak raz zasiądziesz za kółkiem 323f to zapomnisz o civicach i innych :)

Rafaly
Rafaly
  22 lutego 2010

witam ;] zgadzam się z tobą że japońskie silniki są ostre, wiem coś o tym ;] Pro po Mazdy, to dobry wybór ale zeby zajechana nie była, to są auta o niezłych osiągach i niektórzy bardziej je żyłują niż dbają (ale o dziwo to wytrzymują). A pro po Hondy - jestem całkowicie za, jestem fanem tej marki, w mojej rodzinie jest Honda (civic), obracam się trochę wśród Hondziarzy, i są to auta niezawodne piękne i szybkie (szczególnie V-tec). Pozdrawiam ;)

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  22 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: lada

ruskaja maszyna

Konto usunięte
Konto usunięte: wydac do 9k

może jakieś E36 318i znajdziesz do 9000 ?
whitestok
whitestok
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: juz lepiej kup honde a nie mazde

hehe domyślam się skąd ta myśl :D

Konto usunięte
Konto usunięte: witaj może jakiegos nissana dobry japoniec almerka jest ładna

a może primera GT? tylko wiesz, prawdziwa wersja GT...a nie jakieś SRI czy coś w tym stylu...

W sumie za tą kasę to kupić możesz w UK Nissana Skyline R33.
goldshaker
goldshaker
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nastawiłem się na mazde 323f

ja bym pozostał przy tym wyborze....
crashoverridee
crashoverridee
  23 lutego 2010
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5177828

hmm :))
toja20
toja20
  23 lutego 2010
Konto usunięte

Samochód dla panienek i pedałów...

Konto usunięte
Konto usunięte: mazde 323f 97

Dobry wybór... Tylko szukaj sprowadzonej, ewentualnie świeżo przerejestrowaną, bo w polsce aż za bardzo wykorzystują wysokie obroty w japońcach, nie zawsze na rozgrzanym silniku... Po czym można między innymi poznać że mogła dostawać w dupę (według mnie)??? Po tłumiku... Jeżeli ma sportowy to na 90% mogła być katowana (tak jest u mnie w mieście)... Chociaż najważniejsze to czy nie ma przypadkiem bezwypadkowej przeszłości, bo takie katowanie za bardzo ją nie rusza (do pewnego momentu oczywiście)...
toja20
toja20
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5177828 hmm :))

Hmm, z tego co wiem, to on nie szuka Hondy, tym bardziej tak starej...
esesman
esesman
  24 lutego 2010
Konto usunięte

chyba mazdą nie jeździłaś ;/
bawiłem się zarówno dużymi jak i małymi silniczkami mazdy (mały tzn 1.3) i jestem pewny że na obrotach bym Cię wziął w Twojej hondzie ;D wybacz jeśli dziwnie to zabrzmiało ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak raz zasiądziesz za kółkiem 323f to zapomnisz o civicach i innych :)

właśnie :)

@DylaraComesBack z ładą hmm ładnie mnie złapałeś ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5177828 hmm :))

osobiście za antykami nie przepadam ;P

@toja20 sam chcę ściągnąć z zagranicy coś... tzn kuzynki mąż ściąga i może z nim wybiore się na "łowy"

Dzięki za odpowiedzi primiere miałem na myśli kiedyś ale wyszła rezygnacja, co do BMW - dziękuję, nie wiem czemu ale denerwuje mnie ta marka. Chyba zbyt dużo ludzi którzy ją posiadają świrują na ulicach... nie powiem też lubie się bawić ale te wiejskie tuningi mnie na plecy powalają...
whitestok
whitestok
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bawiłem się zarówno dużymi jak i małymi silniczkami mazdy (mały tzn 1.3) i jestem pewny że na obrotach bym Cię wziął w Twojej hondzie ;D

jakimi silniczkami mazdy 1.3 się bawiłeś? co do tego brania hondy to zależy jaki silnik ma w niej ta panna :D jak ma 1.4 to mazdą 1.8 nie powinieneś mieć problemu, jeśli jednak panna ma jakiegoś 1.5 lub 1.6 vtec to mazdą miałbyś trochę problem. no ale przecież nie o to chodzi, żeby japońcem objeżdżać japońce tylko o to aby japońcem objeżdżać "niemce" z większymi pojemnościami :D
WujekBeton
WujekBeton
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: aby japońcem objeżdżać "niemce"

kurrwa kto wymyślił rywalizacje Niemcy-Japonia!!??
whitestok
whitestok
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kurrwa kto wymyślił rywalizacje Niemcy-Japonia!!??

wiesz...to wszystko przez to, że użytkownicy bmw i vw uważają, że mają najlepsze fury na świecie i otwarcie wyśmiewają japońskie technologie (min vtec), które ich objeżdżają bez problemów. no ale nie róbmy offtopu dalej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.