esesman
esesman
  22 lutego 2010 (pierwszy post)

Elo all
Pisze hmm w sumie nie wiem po co xD nastawiłem się na mazde 323f 97 i chcę lada tydzień zrealizować swój cel, jednak cały czas myślae aby w okolicach wartości tego samochodu kupić może coś innego... czy wg Was jest coś lepszego od wyżej wymienionego japońca ?
silnik 1.5/lub 1.8 na pełnym wypasie ;P bez gazu, rocznik 97, hmm mam zamiar wydac do 9k i kurde sam nie wiem, może polecicie cos innego godnego uwagi ?
Podkręcają mnie te silniczki japońskie, małe ale zyłki ostre :)
Pozdr i thx za odpowiedz

WujekBeton
WujekBeton
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie róbmy offtopu

właśnie, a dyskusji na ten temat to mam już serdecznie dość!! będę strzelał jak ktoś znowu zacznie :mrgreen:
maciek1neo
maciek1neo
  26 lutego 2010

Jeździłem mazda 323f ale pierwszej generacji silnik 1.6, używałem go jako zastępczego gdyż na co dzień jeżdżę mercedesem. Mogę Ci porównać, mianowicie, mazda bardzo dobrze przyspiesza jest dynamiczna, ale ja jeżdżę sporo i w dłuższe trasy, gdzie mercedes jednak ma ten zapas koników pod maską, mazdzie brakowało tego właśnie zapasu mocy. Teraz mazde sprzedaje, ale miło wspominam przygody z Nia związane. Kiedyś pod "mamdonaldem" zaczepił mnie gość, chciał sie mazda przejechac. z obawami dałem mu kluczyki i pojechaliśmy w małą rundkę, następnie on dał mi poprowadzić swoją co sie okazało mazdę, silnik na pierwszym biegu byl zrywny, dalej to już porażka, nie przypominało mi to jazdy pojazdem z natury sportowym mimo tych samych wersji silnikowych i tego samego rocznika. Także trzeba uważać co się bierze, bo jak pisali moi przedmówcy, silniki mogą być zkatowane, nadające się już dla staruszków. a tak btw. kup merca i będzie spokój :P

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  27 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Elo all Pisze hmm w sumie nie wiem po co xD nastawiłem się na mazde 323f 97 i chcę lada tydzień zrealizować swój cel, jednak cały czas myślae aby w okolicach wartości tego samochodu kupić może coś innego... czy wg Was jest coś lepszego od wyżej wymienionego japońca ? silnik 1.5/lub 1.8 na pełnym wypasie ;P bez gazu, rocznik 97, hmm mam zamiar wydac do 9k i kurde sam nie wiem, może polecicie cos innego godnego uwagi ? Podkręcają mnie te silniczki japońskie, małe ale zyłki ostre :) Pozdr i thx za odpowiedz

ja teraz zakupiłem mazde 323f tyle ze 2.5 jestem z niej zadowolony (ale jesli chodzi o spalanie to juz nie )
whitestok
whitestok
  27 lutego 2010
adiluki
adiluki: ja teraz zakupiłem mazde 323f tyle ze 2.5 jestem z niej zadowolony (ale jesli chodzi o spalanie to juz nie )

albo ściemę wciskasz z tym 2.5 albo masz mazdę po zmianie silnika bo nie było seryjnych z 2.5 na żadnym rynku.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.