Kalida
Kalida
  20 lutego 2010 (pierwszy post)
http://www.youtube.com/watch?v=6Qrv31qwhHo&feature=player_embedded

widzieliscie to ? :D
shinu
shinu
  20 lutego 2010

dzieki bogu ze nie udalo jej sie pojechac dalej:)

Kalida
Kalida
  20 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dzieki bogu ze nie udalo jej sie pojechac dalej:)

co za gwiazda :lol:
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  20 lutego 2010

i niech mi ktoś powie, ze ona zdała na prawo jazdy bez łapówki...

Kalida
Kalida
  20 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i niech mi ktoś powie, ze ona zdała na prawo jazdy bez łapówki...

jak dla takiego kierowcy sama lapowka to malo pewnie jeszcze cos musiala zaoferowac :P
:lol:
folkemon
folkemon
  20 lutego 2010

widziałem, to jest ustawione :woot: A nawet jeśli nie to niech rzuci kamieniem ten kto zaraz po zdaniu na prawko nie kaleczył tak parkowania :ninja:

KORARM
KORARM
  20 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dzieki bogu ze nie udalo jej sie pojechac dalej:)

obejrzyj filmik do końca z pomocą wyjechała z tego trudnego i ciasnego miejsca:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: kaleczył tak parkowania

to nie było parkowanie
whitestok
whitestok
  20 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: widziałem, to jest ustawione A nawet jeśli nie to niech rzuci kamieniem ten kto zaraz po zdaniu na prawko nie kaleczył tak parkowania

więc bardzo chętnie tym kamieniem rzucę...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lutego 2010
Kalida
Kalida: widzieliscie to ? :D

:crylol:
Niezły hardcor, tyle miala miejsca :)
Pewnie zrezygnowała bo poczuła sprzęgło:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  20 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A nawet jeśli nie to niech rzuci kamieniem ten kto zaraz po zdaniu na prawko nie kaleczył tak parkowania

smialo rzuce kamien w prawdzie prawko oblalam:ninja:ale WYJAZDU z parkingu nie kalecze ( bo pani z filmiku nie parkuje a wyjezdza ) nie ogladales uwaznie ;)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pewnie zrezygnowała bo poczuła sprzęgło:)

moze ...
WujekBeton
WujekBeton
  20 lutego 2010

zamiast śmiać się z tej Pani pomyślcie co ona może zrobić w normalnym ruchu ulicznym w korku, podczas godzin szczytu, w lekkim stresie?!

Corradolicious
Corradolicious
  20 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A nawet jeśli nie to niech rzuci kamieniem ten kto zaraz po zdaniu na prawko nie kaleczył tak parkowania

no fakt, nie czulem auta, zreszta, do kazdego nowego jak sie wsiada to nie czuje go sie od razu. Ale to kwestia 30 max 40cm, a tu jest pare metrow!!!
Corradolicious
Corradolicious
  20 lutego 2010

hhahaha a pozniej jak juz kawalek wyjechala, to wyszla zobaczyc jak kola sa skrecone, no tak, dziwne, kreci w lewo kierownica to kola sie skrecaja w lewo :D

folkemon
folkemon
  21 lutego 2010

no ok ok , przekonaliście mnie :ninja:

Czerek5
Czerek5
  22 lutego 2010

Może po prostu wspomaganie siadło : P W końcu musiała tam jakoś wcześniej zaparkować, o ile nie zrobił tego ktoś inny : D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.