kobra1990
kobra1990
  15 lutego 2010 (pierwszy post)

hej mam dylemat. co wybrać bmw e36 z silnikiem 318i czy mazde 323f V silnik 1.8 16v

WujekBeton
WujekBeton
  17 lutego 2010
kobra1990
kobra1990: bmw e36 z silnikiem 318i

ja miałem tą 318 słabszą (bodajże 113km) i potwór to nie jest, a tak jak ktoś napisał paliwo lubi. no i mi nie trafił się zbyt dobry egzemplarz więc mam pewien uraz, ale w tym samym czasie znajomy kupił 323f o dołożył do niej jeszcze więcej niż ja do BMW więc wszystko zależy od tego co uda Ci się znaleźć. aha i e30 jest ładniejsza :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: jezdziles e36 zima

no

Konto usunięte
Konto usunięte: że jest gorzej jeździć tylnym napędem niż przednim

a i tak wyjeżdżam z gorszych dziur niż niejeden przedni napęd :mrgreen:
666scythe666
666scythe666
  17 lutego 2010
kobra1990
kobra1990: hej mam dylemat. co wybrać bmw e36 z silnikiem 318i czy mazde 323f V silnik 1.8 16v

bmw masz naped pewnie na tyl w zime ciezko jezdzic do tego czesci sa drogie i duzo pala ja bym wybral mazde
MiSZgtv
MiSZgtv
  17 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a i tak wyjeżdżam z gorszych dziur niż niejeden przedni napęd

No tak tylko np. moje auto ma +-10cm do ziemi więc ja nie mogę sobie pozwolić wszędzie wjechać i wyjechać, czasami nawet nie pomagają opony zimowe i szperunek:P

Konto usunięte
Konto usunięte: czesci sa drogie

Części są w normalnych cenach a nawet tanie, jest dużo zamienników do wyboru do koloru, na co Cie stać to kupujesz.
kobra1990
kobra1990
  17 lutego 2010

każdy chwali markę jaką lubi, wiadomo. mazda tak mi się wydaje jest bardziej awaryjna niż bmw dużo drobiazgów z elektroniką a co do bmw to nie wiem. Na co szczególnie zwracać uwagę????

MiSZgtv
MiSZgtv
  17 lutego 2010
kobra1990
kobra1990: Na co szczególnie zwracać uwagę????

W mazdzie nie mam pojęcia, ale w BMW to układ chłodzenia jest bardzo awaryjny. Rozkoduj nr vin czy wszystko to co jest w nim zakodowane znajduje się w aucie. Musisz sprawdzić czy płyn chłodniczy nie ubywa, tak samo czy visco jest sprawne oraz czy wskazówka od temperatury stoi równo w pionie. Później Patrzysz obroty silnika powinny być w okolicach 650-900rpm zależy z jakim silnikiem chcesz kupić, czy nie ma niepokojących stuków. Sprawdź czy nie ściąga auta w czasie jazdy i to co w każdym aucie blacharka itp. Ale układ chłodzenia w bmw sprawdź dokładnie. I z gazem innym niż sekwencyjny nie kupuj bo nie warto.
etnies89
etnies89
  17 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: aha i e30 jest ładniejsza

i tu sie zagadzam ...;D:D:D:
WujekBeton
WujekBeton
  17 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: układ chłodzenia w bmw sprawdź dokładnie. I z gazem innym niż sekwencyjny nie kupuj bo nie warto.

teraz to i ja to wiem :( ale mądrze gada, polewać mu :piwo:

Konto usunięte
Konto usunięte: moje auto ma +-10cm do ziemi

a to akurat jest największy problem zimą i naprawde podziwiam ludzi, którzy glebują auto nie mając drugiego na zime :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: naped pewnie na tyl

piszesz PEWNIE na tył więc nie jesteś pewien, ale że ciężko jeździć, dużo palą i mają drogie części to już wiesz na pewno :zonk:
WujekBeton
WujekBeton
  17 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 666scythe666: naped pewnie na tyl piszesz PEWNIE na tył więc nie jesteś pewien, ale że ciężko jeździć, dużo palą i mają drogie części to już wiesz na pewno

a do tego nie masz prawa jazdy:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
whitestok
whitestok
  17 lutego 2010
kobra1990
kobra1990: mazda tak mi się wydaje jest bardziej awaryjna niż bmw dużo drobiazgów z elektroniką

nic bardziej mylnego :) wierz mi...
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  17 lutego 2010
pureevil666
pureevil666: choc i tak jest apetyt na jeszcze wiekszy silnik:

pewnie piekielnie szybkie te Twoje bmw :lol2:

kobra1990
kobra1990: bmw e36 z silnikiem

większym niż 1.8i
:tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.