kobra1990
kobra1990
  15 lutego 2010 (pierwszy post)

hej mam dylemat. co wybrać bmw e36 z silnikiem 318i czy mazde 323f V silnik 1.8 16v

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  15 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym madzie wybrał BMW w zime jest kapota jeździć :/

przeciez to cala przyjemnosc tył napedowke w zimie,caly czas drift ::mrgreen::
a nie machanie recznym na kazdym zakrecie jak w wiekszosci dzisiejszych aut

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

pe261
pe261
  15 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: po przeczytaniu tego widzę, że nie wiesz co piszesz więc idź się wysikaj najpierw a później wejdź na forum aby coś pisać... Subaryny zarówno zwykłe WRX jak i mocniejsze STi robią Cię pewnie jak chcą z każdej strony, a o Lancerze EVO i Mazdzie RX-7 już nie wspomnę nawet...

Ha spoko to o którym modelu chcesz rozmawiac?zacznijmy od lancera-model 96rod 0-100 6.6sec a max to228km/h turbo z 97 ma 6.4 i 231km/hnajnowsza ma oczywiście i tu respekt 5.8 ale tylko 209km/h,jesli chodzi o lancery oczywiście 5.9 najnowszy o rx-7 niewspominałem,chodzi o sam fakt że niekażdego stac by zakupic lancera czy evo i utrzymanie dalsze,oczywiście poradzic sobie z takimi autami jest ciężko ale ja tu mówie o "normalnym"jeszcze aucie bo żeby konkurowac i miec tylko w lusterku te auta to zakupiłbym m3-ta sama klasa aut,a realnie powiem Ci że umiejętności "zazwyczaj" bogatych dzieciaczków i niechce tu nikogo urazic -są mizerne stac tylko ich rodziców mało kiedy ich samych do zakupu takiego auta i tylko broszurki czytac.....pozdrawiam i zapraszam na ulice....
whitestok
whitestok
  15 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zacznijmy od lancera-model 96rod 0-100 6.6sec a max to228km/h turbo z 97 ma 6.4 i 231km/h

heh jakie roczniki porównujesz? :D jesteś nie poważny :D Twoje E46 jest nowsze więc porównaj je z Subaru Imprezą WRX z tego samego rocznika co Twoje E46, tak samo porównaj z tego samego rocznika Lancera EVO, poza tym to tylko dane producenta, na ulicy nie miałbyś szans nawet...

Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi o sam fakt że niekażdego stac by zakupic lancera czy evo i utrzymanie dalsze,oczywiście poradzic sobie z takimi autami jest ciężko

Cenę mają wysoką bo jednak są tej ceny warte ale utrzymanie ich w polsce jest na pewno tańsze niż Twojego BMW.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tu mówie o "normalnym"jeszcze aucie bo żeby konkurowac i miec tylko w lusterku te auta to zakupiłbym m3-ta sama klasa aut

no i wywyższasz to swoje "cacko" wyżej od jap performance car's, które często moc i prędkości max mają ograniczone dość rygorystycznie.

Konto usunięte
Konto usunięte: realnie powiem Ci że umiejętności "zazwyczaj" bogatych dzieciaczków i niechce tu nikogo urazic -są mizerne stac tylko ich rodziców mało kiedy ich samych do zakupu takiego auta i tylko broszurki czytac...

no widzisz, tu jest różnica...na takie bmw jak twoje stać praktycznie każdego mieszkańca polski z klasy średniej, na Lancer'a EVO z tego samego rocznika stać dużo mniejszą ilość mieszkańców polski. Wielu jest takich, którym tatuś kupi furę i zazwyczaj wybierają wtedy coś niemieckiego, a o japońskich autach wiedzą tylko tyle ile wyczytają na broszurkach(np przyspieszenie i prędkość max). Są też ludzie, którzy są pasjonatami jap performance, mają nawet w posiadaniu takie maszyny i potrafią wycisnąć z nich max tego co się w tych autach kryje.

Konto usunięte
Konto usunięte: ..pozdrawiam i zapraszam na ulice....

gdybym Supry nie sprzedał to chętnie bym przyjął wyzwanie.
whitestok
whitestok
  15 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tu mówie o "normalnym"jeszcze aucie bo żeby konkurowac i miec tylko w lusterku te auta to zakupiłbym m3-ta sama klasa aut

porównujesz swoje zwykłe 3.0 z autami, z którymi M3 ma problemy...
Audiomaniak90
Audiomaniak90
  15 lutego 2010

O takie rzeczy nie pyta się na takim forum. Tu jest dosłownie kilka osób, które znają sie na rzeczy, a reszta pisze, żeby pisać.

Poza tym na pytanie w stylu BMW 1.8 czy Mazda 1.8 aż chce się odpowiadać...

pe261
pe261
  15 lutego 2010

Hahaha"kolego"whitestok po pierwsze to niewywyższam żadnego auta,po drugie możemy tak sie sprzeczac dośc długo tylko nierozumie twojego podejścia...przeczytaj se od początku i wyluzuj bo coś Ci skoczyło ciśnienie,na pewno nie jestem osobą która za wszelką cene broni danej marki-uwielbiam wszystko co ma silnik i jak mam do tego frajde z jazdy to jestem happy,żeby cie ochłodzic to powiem Ci że żałuje ze NSX'a ciężko dostac......a co do ulicy to jak już znów coś zakupisz to może sie ustawimy?

Marioo550660
Marioo550660
  15 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pe261


nier zebym cos sugerował ale sram na twoje e46 z tego co sie orietuje to jest temat o BMW E36 i mazdzie 323f wiec co ty porownujesz ? wydaje mi sie ze w temacie chodzi o samochod taki do 10tys a nie od 25tys ? ale moze sie myle. jezeli chcesz sie pochwalic swoim super hiper mega giga odlotowym bmw e46 to sobie załoz temat i tam sie nakrecaj co to nie bierze co to nie robi.

kobra1990
kobra1990: hej mam dylemat. co wybrać bmw e36 z silnikiem 318i czy mazde 323f V silnik 1.8 16v


ja bym wolał bmw ze wzgledu na tylni napedzi jezeli ogarniasz takie sprzety to bedziesz miał radoche w zimie tylko ;D
machu221
machu221
  15 lutego 2010

ale ciekawy o jaki model mazdy mu chodzi :woot: znaczy który model F

Marioo550660
Marioo550660
  15 lutego 2010

jak by czytał to co piszemy to moze by napisał.. ;D

machu221
machu221
  15 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak by czytał to co piszemy to moze by napisał.. ;D


e pewnie już nie czyta ale w ceni e36 to pewnie chodzi mu o tą mazdę z drzwiami bez ramek :)
PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  15 lutego 2010

Whitestok wie co pisze i Uj ;] pozdro.

Konto usunięte
Konto usunięte:

Są też ludzie, którzy są pasjonatami jap performance, mają nawet w posiadaniu takie maszyny i potrafią wycisnąć z nich max tego co się w tych autach kryje''
MiSZgtv
MiSZgtv
  15 lutego 2010

Z tych 2 lepsza mazda, bo bmw 318i nie jeździ a spalanie jest nieproporcjonalne do jazdy jedna wielka ujnia i polówka 1.3 odstawi ta 318i... Bo jeśli byłaby mowa o 318is to wtedy bmw.

Monolit
Monolit
  16 lutego 2010
kobra1990
kobra1990: hej mam dylemat. co wybrać bmw e36 z silnikiem 318i czy mazde 323f V silnik 1.8 16v

Mimo faktu, że BMW to dla mnie świetne auta - poradzałbym mazdę. Mniejsze szanse, że jest zakatowana.
kruszynka35
kruszynka35
  16 lutego 2010
kobra1990
kobra1990: hej mam dylemat. co wybrać bmw e36 z silnikiem 318i czy mazde 323f V silnik 1.8 16v

::tak:: ja jednak bym cipolecila bmw kocham ta marke i to nie prawda ze komfort jest gorszy :)co do mazdy nie bede sie wypowiadac po prostu nie wiem pozdrawiam
WujekBeton
WujekBeton
  16 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 318i nie jeździ a spalanie jest nieproporcjonalne do jazdy

to prawda:tak:

kobra1990
kobra1990: hej mam dylemat

i ten dylemat dotyczył aut o pojemności 1.8!!!! a nie wyjeżdżacie z tekstami o 3 litrowych ,,furach" i porównujecie je z STi czy Evo
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.