mario85mw
mario85mw
  13 lutego 2010 (pierwszy post)

Czy ktoś wie może co jak uruchomic radio w Reno po podłączeniu akumulatoru bo po wyciągnieciu nie działa radio

whitestok
whitestok
  13 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś wie może co jak uruchomic radio w Reno po podłączeniu akumulatoru bo po wyciągnieciu nie działa radio

napisz to bardziej zrozumiale bo teraz brzmi to jak zwykła prowokacja.
KORARM
KORARM
  13 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: napisz to bardziej zrozumiale bo teraz brzmi to jak zwykła prowokacja.

Racja troche dziwnie sformułowane zdanie.
Tylko chyba wiem w czym masz problem.
nie masz tam kodu do wpisania?
Musisz wpisać pin kod zabezpieczający.
Powinienneś go mieć a jak nie to w asso o ile się nie myle ustalą ci z numeru nadwozia.
goldshaker
goldshaker
  14 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś wie może co jak uruchomic radio w Reno po podłączeniu akumulatoru bo po wyciągnieciu nie działa radio

faktycznie napisane dziwnie ale z tego co zrozumiałem to chyba musisz wpisać kod, zapewne go nie znasz, polecam: w necie są kody tylko musisz podać im model radia i coś tam jeszcze, nie pamietam dokładnie a jak nie to jedź do jakiegoś kolesia z radiami CB i on Ci znajdzie kod;) koszt około 20 zł
WujekBeton
WujekBeton
  14 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie masz tam kodu do wpisania?

pewnie ma, mój ojciec miał podobnie w peżocie, wystarczyło kod wpisać. nie pamiętam ile to kosztowało, ale nie były to jakieś ogromne pieniądze
KORARM
KORARM
  14 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie były to jakieś ogromne pieniądze

no właśnie kod samemu możesz wpisać tylko musisz wiedzieć jaki to jest i jakoś klawiszami na radiu się wpisuje. żadna filozofia
KORARM
KORARM
  14 lutego 2010

jak wpisanie pinu do komurki :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.