SoLaRiiUmPiimP65
SoLaRiiUmPiimP65
  9 lutego 2010 (pierwszy post)
Który Samochód lepszy waszym zdaniem Lexus czy może Mercedes-Benz?
angelika28071991
angelika28071991
  11 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ) Ludzie sie dzielą na inteligentnych i na tych co nie jeżdżą mercedesami :))))

pffffffff bul szit:fakju:
Avatar użytkownika kanterxkanterx
Posty: 8524 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
kanterx
  11 lutego 2010
misza1
misza1: widze ze chyba beczka QP jezdzisz wiec pochwal sie sprzetem ;-)

beczka to moje marzenie ;]
obecnie bujam sie merolem z klasarok 1995
2,2 D

a jeździłem i passatem ładą polonezem itp xD

Duszę mam motocyklisty
Autami nie gardzę
Mercedes w123 2.4D :)

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  15 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze mi napisz że nie wiesz o jakie auto mi chodzi.


no wyobraz sobie ze jedze mercami od kilku latek ale nie wiem o co Ci chodzi :-P
ZacnyUser
ZacnyUser
  16 lutego 2010

Jaki Lexus, jaki Mercedes. :and:

Mercedes to bardzo zacne auto, ale chyba wszyscy się zgodzą, że jak na 17 tradycje firmy, to i tak im nieźle idzie.
Robią równie luksusowe auta, oszczędniejsze. Wyszli na przeciw potrzebom klasy średniej-wyższej. I podobno hybrydy są bardziej ekologiczne. :and:

Jak bym miał wybierać, pomiędzy S600, a LS460, to miałbym zajebisty dylemat. :ninja:
Ale jakby do wyboru doszła 750, to wybór byłby prosty i chyba wszyscy się zgodzą.

A moją opinię popieram tym, że z wszystkimi 3 autami miałem kontakt i choć nie miałem przywileju poprowadzić sam ich, to jednak z pozycji pasażera można wiele się o aucie dowiedzieć.
BMW 750, później S600, na końcu LS460.

Ale na Waszym miejscu wstrzymałbym się z aż tak negatywnymi opiniami o tym wspaniałym Japończyku. Jest to godny i niebezpieczny konkurent dla marek z dłuższą tradycją. :tak:

ZacnyUser
ZacnyUser
  16 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 17 tradycje firmy

17 letnią tradycję firmy Lexus...

my fault.
whitestok
whitestok
  16 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale na Waszym miejscu wstrzymałbym się z aż tak negatywnymi opiniami o tym wspaniałym Japończyku. Jest to godny i niebezpieczny konkurent dla marek z dłuższą tradycją.

zgodzę się, zwłaszcza jeśli do tego S600 porównać Lexa LS600h, przy tym modelu Merc trochę już mięknie...
ZacnyUser
ZacnyUser
  16 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: LS600h

Nie porównywałbym hybrydy z pełną benzyną.

Ale pod względem luksusu, to własnie ten japoński odszczepieniec Toyoty zaczyna wyznaczać standardy i się zgodzisz, prawda?

Mercedes, to jest Mercedes i jeszcze długo będą mieli prym w zleceniach na auta rządowe, ale wydaje mi się, że to kwestia czasu.
Albo Mercedes stanieje, albo Lexus zacznie produkować 6 litrowe jednostki, wtedy zdobędą rynek. :tak:
WujekBeton
WujekBeton
  16 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo Mercedes stanieje

Mercedes nie może stanieć, bo o to chodzi żeby kosztował duuuużo!
ZacnyUser
ZacnyUser
  16 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mercedes nie może stanieć, bo o to chodzi żeby kosztował duuuużo!

Więc Lexus zrobi 6 litrową jednostkę i ma europejski rynek. :tak:
Dorzuca do tego wersje hybrydową i git. :mrgreen:
WujekBeton
WujekBeton
  16 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ma europejski rynek.

nie. co z tego, że będzie miał 6 litrów jeżeli i tak Mercedes będzie Mercedesem!!
ZacnyUser
ZacnyUser
  16 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie. co z tego, że będzie miał 6 litrów jeżeli i tak Mercedes będzie Mercedesem!!

Dzisiaj już się te różnice rozmywają. Spójrz na VW Phaetona. :tak:
whitestok
whitestok
  16 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie porównywałbym hybrydy z pełną benzyną.

nie chodziło mi tu o silnik tylko o całą resztę

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale pod względem luksusu, to własnie ten japoński odszczepieniec Toyoty zaczyna wyznaczać standardy i się zgodzisz, prawda?

ja nie uważam Lexusa za jakiegoś "odszczepieńca" no a z tym luksusem to masz racje.
ZacnyUser
ZacnyUser
  16 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chodziło mi tu o silnik tylko o całą resztę

To się zgodzę. :piwo:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie uważam Lexusa za jakiegoś "odszczepieńca" no a z tym luksusem to masz racje.

A na prawdę ciężko mi to przyznać, ale w tym Lexusie się lepiej czuję, niż we wspomnianej 750. :and:

A nie powinno tak być, ale co poradzisz? Lexus jest tańszy od BMW i to jest główna zaleta. A nie widzę nigdzie 'gorszości', że się tak wyrażę. :ziober2:
SergiuszM
Posty: 187 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SergiuszM
  17 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: WujekBeton:nie. co z tego, że będzie miał 6 litrów jeżeli i tak Mercedes będzie Mercedesem!! Dzisiaj już się te różnice rozmywają. Spójrz na VW Phaetona.


dużo tańszy niż 7 linia od BMW i S Klasa od Mercedesa i tak dużo gorzej się sprzedaje ;)
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  17 lutego 2010
misza1
misza1: no wyobraz sobie ze jedze mercami od kilku latek ale nie wiem o co Ci chodzi :-P



:zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.