marzii
marzii
  9 lutego 2010 (pierwszy post)

Witam.Mam maly problem :( otóż przy otwieraniu drzwi do auta zlamal mi sie klucz i zostal w srodku zamka.Nie mam zielonego pojecia jak sobie z tym poradic,a najgorsze jest to ze nie mam zapasowego klucza.Jesli mozna to prosze o porade.Pozdrawiam

whitestok
whitestok
  9 lutego 2010

Wiesz dlaczego właściciele alfy nie mówią sobie po południu "dzień dobry"? Nie wiesz? Dlatego, że rano widzieli się już w serwisie.

WujekBeton
WujekBeton
  9 lutego 2010
marzii
marzii: Witam.Mam maly problem

skoro nie masz drugiego kluczyka to nie taki mały problem

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz dlaczego właściciele alfy

ja słyszałem to tylko, że o kierowcach BMW:mrgreen:
a co do tematu to jeżeli nie masz znajomego włamywacza, złodzieja aut ewentualnie radioodtwarzaczy ;) to idź do ślusarza czy kogoś tam innego, a nie tu pytasz!! co mamy Ci doradzić jak włamać się do samochodu?!
AkaDwa
AkaDwa
  9 lutego 2010

Mój szwagier, na siłę zsunął szybę w doł tak, gdzie dał radę włożyć rękę i otworzyć ręką drzwi, potem okręcił bok, wyciągnął zamek bądź tą drugą połowę klucza i pojechał dorobić..

Jeśli Ty nie zsuniesz szyby to tak jak wyżej szukaj u włamywaczy.. a jeśli takowych nie masz w znajomych to rozwal szybę co przyniesie większe koszty..

Ale czy te odpowiedzi mają sens skoro i tak już nie masz tu konta?..

KORARM
KORARM
  9 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro nie masz drugiego kluczyka to nie taki mały problem

Słuszna uwaga.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czy te odpowiedzi mają sens skoro i tak już nie masz tu konta?..

nie mają. dlatego nie odpowiem.
A autor nawet nie napisał czy odkluczył auto czy zostało zamknięte
hehe. Trzeba było nie przekręcać na hama jak zamarzło!!!!!!!!
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  9 lutego 2010

uwazaj bo przy wyciaganiu kluczyka pewnie odpadną drzwi :d

ziomekthx
ziomekthx
  10 lutego 2010

Co za problem. Nie masz centralnego ? Zamkasz drzwi dorabiasz oryginalny w servisie, w koncu nie masz drugiego to i tak bedziesz musiał dorobic. Przychodzisz z dorobionym otwierasz zapalasz i cieszysz sie jazda

KORARM
KORARM
  10 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dorabiasz oryginalny w servisie

a jest taka możliwość w tym przypadku?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.