marokanin2008
marokanin2008
  27 stycznia 2010 (pierwszy post)

Czy na kłada trzeba miec prawo jazdy?

marokanin2008
marokanin2008
  27 stycznia 2010

Quda* miało być

Dasiek1771
Posty: 41 (po ~41 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Dasiek1771
  27 stycznia 2010

chyba tak bo jest to pojazd zaliczany do dwuśladów

folkemon
folkemon
  27 stycznia 2010

jak chcesz tym jeździć po drogach publicznych to prawo jazdy takiej kategorii , która jest wpisana w dowodzie rejestracyjnym danego kłada. Czy jakoś tak.

folkemon
folkemon
  27 stycznia 2010

inaczej: jeśli kład jest zarejestrowany jako motocykl to A, jeśli jako samochód to B itd

rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  27 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak chcesz tym jeździć po drogach publicznych to prawo jazdy takiej kategorii , która jest wpisana w dowodzie rejestracyjnym danego kłada. Czy jakoś tak.


Konto usunięte
Konto usunięte: inaczej: jeśli kład jest zarejestrowany jako motocykl to A, jeśli jako samochód to B itd

O boże co ty za pierdoły wypisujesz!!. Od kiedy Quada rejestrują jako motocykl , pomyśl a później pisz nie na odwrót.Quad jest rejestrowany jako pojazd samochodowy inny. Nie ważne czy to yamaha , chinol , czy tajwan , każdy quad z homologacją jest rejestrowany jako pojazd samochodowy inny. Na coś takiego prawo jazdy Kat.B1 lub B
folkemon
folkemon
  27 stycznia 2010
rodzynekchn
rodzynekchn: O boże co ty za pierdoły wypisujesz!!. Od kiedy Quada rejestrują jako motocykl , pomyśl a później pisz nie na odwrót.Quad jest rejestrowany jako pojazd samochodowy inny. Nie ważne czy to yamaha , chinol , czy tajwan , każdy quad z homologacją jest rejestrowany jako pojazd samochodowy inny. Na coś takiego prawo jazdy Kat.B1 lub B

można wyczytać z moich powyższych postów, że nie jestem tego pewny, więc jak chcesz coś sprostować to sprostuj, ale nie pyskuj do mnie, ok?
AkaDwa
AkaDwa
  27 stycznia 2010

Kiedyś nie trza było, kiedyś mówili w wiadomościach że zrobią urzędasy wszystko by trzeba było rejstrować, a co za tym idzie ubiegać się o prawo jazdy tej grupy, ale jak obecnie jest to ja nie wiem.. Jeśli masz homologacje, będziesz rejestrował, a jeśli jest zarejestrowany to podlega pod jakiś pułap..

rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  28 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: rodzynekchn:O boże co ty za pierdoły wypisujesz!!. Od kiedy Quada rejestrują jako motocykl , pomyśl a później pisz nie na odwrót.Quad jest rejestrowany jako pojazd samochodowy inny. Nie ważne czy to yamaha , chinol , czy tajwan , każdy quad z homologacją jest rejestrowany jako pojazd samochodowy inny. Na coś takiego prawo jazdy Kat.B1 lub B można wyczytać z moich powyższych postów, że nie jestem tego pewny, więc jak chcesz coś sprostować to sprostuj, ale nie pyskuj do mnie, ok?

To jak nie jesteś czegoś pewien to nie mieszaj chłopakowi w głowie , jak Ja czegoś nie wiem to nie zabieram niepotrzebnie głosu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.