Xristi89
Xristi89
  27 stycznia 2010 (pierwszy post)

Honda NSX TAKATA:)

AkaDwa
AkaDwa
  29 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: takie ograniczniki da się ominąć...japończycy omijają to non stop bo tam ograniczenie w każdym aucie mają do 180km/h :D

Japończycy, oni to tam robią cuda na kiju to czego oni nie mogą, heh.. Ale patrząc na nas polaków, którego zwykłego nie stać na taką Imprezę to po zakupie i cieszenia się jej nabyciem wątpię, aby ją modyfikował. Chociaż przyznam że mi osobiście się najbardziej podoba ta ewolucja..
whitestok
whitestok
  29 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale patrząc na nas polaków, którego zwykłego nie stać na taką Imprezę to po zakupie i cieszenia się jej nabyciem wątpię, aby ją modyfikował.

jeśli kogoś nie stać to na pewno nie kupi :P a jak kogoś stać na taki samochód to i stać tego kogoś na zdjęcie ogranicznika prędkości w tym samochodzie.

Mi się podobają dwie poprzednie wersje.
OoOAngie16OoO
OoOAngie16OoO
  29 stycznia 2010

mam 3,które mi się podobają..
to może od tego,który najbardziej zacznę:


iii

whitestok
whitestok
  29 stycznia 2010

a to pierwsze to jakie?

MiSZgtv
MiSZgtv
  29 stycznia 2010

A mi lepszego niż mam nie potrzeba. No chyba, że m54b30 pod maską, ładna fela 3tlg i vaderki:mrgreen:

HondaR
Posty: 4 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
HondaR
  29 stycznia 2010

HONDA S 2000

AkaDwa
AkaDwa
  29 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli kogoś nie stać to na pewno nie kupi :P a jak kogoś stać na taki samochód to i stać tego kogoś na zdjęcie ogranicznika prędkości w tym samochodzie.

Dobra. Inaczej, kupując auto za 170tys. chciałbyś mieć jakieś ograniczniki?.
Corradolicious
Corradolicious
  29 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hmmm wymarzone? トヨタ スープラ MK4 (spełnione) no i jeszcze zostało トヨタ チェイサー 2.5ターボ ツアラーV

wow, ale jestes fajny, ze zapodales jakies 'chinskie znaczki'.

Na temat: VW Corrado, VW Scirocco R, Audi R8 V10, Subaru Impreza GT MY99/00
kasiaa0412
kasiaa0412
  30 stycznia 2010

Ta Subaru jest sliczna ;]

OoOAngie16OoO
OoOAngie16OoO
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a to pierwsze to jakie?

lancia delta integrale:rock:


Konto usunięte
Konto usunięte: VW Scirocco R

też mi się podoba:)
SkandalRally
Posty: 3279 (po ~206 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
SkandalRally
  30 stycznia 2010

Felka Kit Car

lub coś z histoycznych rajdówek koncernu z Mlada Boleslav

One passion one team

whitestok
whitestok
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wow, ale jestes fajny, ze zapodales jakies 'chinskie znaczki'.

wow ale jesteś fajny, że nie potrafisz odróżnić japońskiego pisma od chińskiego...jesteś pewien, że nie masz nigdzie za uchem metki "made in china"?

ehh jak nie umiesz rozczytać to nie ironizuj tylko poproś kogoś o przetłumaczenie tych "znaczków"
Corradolicious
Corradolicious
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wow ale jesteś fajny, że nie potrafisz odróżnić japońskiego pisma od chińskiego...

Dlatego tepaku umiescilem te slowa w apostrofach karykatyzujacych cudzyslow... Co za osiol...

Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś pewien, że nie masz nigdzie za uchem metki "made in china"?

jestem w 100% pewien ze mam metke "Made in Poland"

Konto usunięte
Konto usunięte: ehh jak nie umiesz rozczytać to nie ironizuj tylko poproś kogoś o przetłumaczenie tych "znaczków"

gleboko w dupie mam to co tam jest napisane. Forum jest polskojezyczne z tego co pamietam.
a
a
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: whitestok


Konto usunięte
Konto usunięte: Corradolicious


łoł, ale jesteście fajni, że się kłócicie o byle co.
spokój ma być :nie: ! ile razy ja mam to powtarzać? :and:
jest Was tu tak niewielu i tak rzadko to forum tętni jakimś życiem,
że kłótni można uniknąć.
whitestok
whitestok
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego tepaku umiescilem te slowa w apostrofach karykatyzujacych cudzyslow... Co za osiol...

kultury Cię rodzice nie nauczyli?

Konto usunięte
Konto usunięte: gleboko w dupie mam to co tam jest napisane.

to po jaką cholerę się przyczepiłeś? po prostu zignoruj to co napisałem krzaczastym językiem i odbij w swoją mańkę...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.