patryk16mobilny
Posty: 86 (po ~137 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
patryk16mobilny
  16 stycznia 2010 (pierwszy post)

Witam mam problem z silnik tzn. auto odpala normalnie i chodzi na wolnych obortach natomiast jesli tylko dotkne pedalem gazu odrazu gasnie ale w aucie posiadam tez gaz na którym jezdzi normalnie
pozdrawiam i czekam na jakies info

ProbeGT
ProbeGT
  16 stycznia 2010

dziwna usterka

Carmel27
Carmel27
  16 stycznia 2010

Oddaj wtryski do regeneracji lub kup nowe, ale zapewne będziesz wolał sprzedać samochód :P wtryski w tym momencie przewyszają chyba jego wartość :)

Kuba22KRK
Posty: 44 (po ~309 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Kuba22KRK
  16 stycznia 2010

Pumpe paliwa sprawdź.

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  16 stycznia 2010

750 na gazie :zonk: ja pie rdole...

besztajcie ::mrgreen::

patryk16mobilny
Posty: 86 (po ~137 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
patryk16mobilny
  16 stycznia 2010

pompy działaja natomiast wtryski musze sprawdzic ale auto na wolnych obotach na benzynie pracuje rowno ale tak jak wspominałem jak dotknie sie pedału gazu odrazu gasnie

MiSZgtv
MiSZgtv
  16 stycznia 2010

Pojedź na podłączenie auta pod kompa i wtedy być może będziesz miał czarno na białym co jest nie tak. Bo strzelanie co może być i wymiana sprawnych części na nowe nie ma sensu...

WujekBeton
WujekBeton
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 750 na gazie ja pie rdole... besztajcie ::

mnie to bardziej niż twój problem interesuje czemu 18latek jeździ 750?:mrgreen:
a to, że w gazie to nic zlego, przecież każdy z nas ma auto w gazie, tylko piszemy, że bez gazu, bo bez jest fajnie...
obserwujacy
obserwujacy
  17 stycznia 2010
Kuba22KRK
Kuba22KRK: Pumpe paliwa sprawdź.

Gdyby "pumpa" paliwa nie działała to by mu nawet na wolnych obrotach nie chodził bo pompka paliwowa nie podawała by paliwa,proste.
patryk16mobilny
Posty: 86 (po ~137 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
patryk16mobilny
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie to bardziej niż twój problem interesuje czemu 18latek jeździ 750?

wiesz tak jakos sie złozyło chcialem miec 7 a ze w dobrym stanie znalazłem z 5.0 to kupiłem:D
WujekBeton
WujekBeton
  17 stycznia 2010
patryk16mobilny
patryk16mobilny: to kupiłem

i jeździsz autem, które o ile się nie mylę ma jakieś 300km?? na podtlenku Lpg:szok::szok: było się nie przyznawać
JustOneMati
JustOneMati
  17 stycznia 2010

wchodzac tu myslalem "pomozcie mi, auto spala mi 20 litrow nie wiem co zrobic!" ale tak nie jest chwala za to. nie latwiej bedzie isc do mechanika, usterek moga byc setki, zaczynajac od silnika konczac z zapchanych filtrach.

WujekBeton
WujekBeton
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie latwiej bedzie isc do mechanika

oczywiście, że nie, bo ludzie z portalu Fotka wiedzą więcej niż nie jeden mechanik :mrgreen:
whitestok
whitestok
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a to, że w gazie to nic zlego,

oczywiście, że gaz w takim aucie to nic złego, wolał bym mieć takie 750 z gazem niż jakiekolwiek E32 w TD

Konto usunięte
Konto usunięte: przecież każdy z nas ma auto w gazie, tylko piszemy, że bez gazu, bo bez jest fajnie...

nie każdy z nas ma auto w gazie, np moje nie posiada podtlenku LPG.
patryk16mobilny
Posty: 86 (po ~137 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
patryk16mobilny
  19 stycznia 2010

wiec tak sprawdzilem cisnienie paliwa i jest dobre 3 bary czyli pompy działaja a z kompem niestety niemoglem sie połączyc wiec nie zczytalem błedów i dalej sie zastanawiam nad przyczyną tej usterki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.