InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  7 stycznia 2010 (pierwszy post)

jakiej muzyki sluchacie jeżdżąc autem ?
u mnie nararazie rmf max ;p
niebawem gwizd turbiny i wycie 4 cylków :>

MiSZgtv
MiSZgtv
  11 stycznia 2010

ja już od siebie nic chyba nie dołożę, albo dołożę:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: głośnej

to wtedy nie jest wieś kiedy po za autem słychać same pierdy i szumy? Bo nie wieże, że bez wzmacniacza zagra coś głośno i dobrze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie posiadam wzmacniacza i innych rzeczy służących do robienia wsi.

Twoja wola.

Konto usunięte
Konto usunięte: wzmacniacz + tuba myślałam że to oczywiste.

Buahaha wzmacniacz nie służy tylko do podłączenia "tuby"

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobre głośniki i wszystko.

Bez wzmacniacza da Ci to cały Uj
KORARM
KORARM
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Głośno a Łup Łup to co innego.


Konto usunięte
Konto usunięte: Buahaha wzmacniacz nie służy tylko do podłączenia "tuby"

sama widzisz

Konto usunięte
Konto usunięte: nie osłabiaj mnie

no wybacz to jak na dyskotece jest głośno to też wieś? to w takim razie samych wsioków znam
PeJakPaula
PeJakPaula
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to wtedy nie jest wieś kiedy po za autem słychać same pierdy i szumy? Bo nie wieże, że bez wzmacniacza zagra coś głośno i dobrze.

Słucham tak że nie ma pierdów i szumów, jak jadę na trasie głośniej jak stoję na światłach ciszej, nikt nie słyszy czego słucham.

Konto usunięte
Konto usunięte: Buahaha wzmacniacz nie służy tylko do podłączenia "tuby"

Mi chodziło o to że wzmacniacz z tuba i jedna wielka łupanka,
jak nie zrozumiałeś co miałam na myśli to nie moja wina.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bez wzmacniacza da Ci to cały Uj

Jesteś pewien ?

Konto usunięte
Konto usunięte: no wybacz to jak na dyskotece jest głośno to też wieś? to w takim razie samych wsioków znam

No wybacz, ale jak ktoś po mieście dla mnie jeździ z walącym basem to jest lanserem.
PeJakPaula
PeJakPaula
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No wybacz, ale jak ktoś po mieście dla mnie jeździ z walącym basem to jest lanserem.

ja pierdziele :/
jak ktoś jeździ po mieście z walącym basem to dla mnie jest lanserem *
KORARM
KORARM
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi chodziło o to że wzmacniacz z tuba i jedna wielka łupanka,

a dla mnie to znacząco poprawia brzmienie muzyki a szczególnie skrzynka basowa

Konto usunięte
Konto usunięte: No wybacz, ale jak ktoś po mieście dla mnie jeździ z walącym basem to jest lanserem.

a dla mnie ma dobry gust
MiSZgtv
MiSZgtv
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No wybacz, ale jak ktoś po mieście dla mnie jeździ z walącym basem to jest lanserem.

No może i tak, ale jak ktoś jedzie i słychać czysty i głośny dźwięk to czasami aż sam się wsłucham jak dobra nuta leci:p, ale fakt zdarzają się miłośnicy samego basu w tym trzeszcząca tablica rejestracyjna:pp

Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie chce mi się dyskutować:P
Ty wiesz swoje ja swoje. Tyle ode mnie :mrgreen:
Corradolicious
Corradolicious
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wzmacniacz + tuba myślałam że to oczywiste.

no ja mam taki zestaw, do tego dobre okablowanie, minimalne wygluszenie, co by masy nie dodawac, dobre wysterowanie i zapraszam, niejednego "dzejbiela 2000000W" rozpykam jakosciowo
whitestok
whitestok
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: PeJakPaula: Dobre głośniki i wszystko. Bez wzmacniacza da Ci to cały Uj

wierz mi, jak masz dobre głośniki i dobrą jednostkę sterującą to i bez wzmaka można mieć dobre audio z mocnym basem (jakby Paulina usłyszała jak muzyka bije z mojego starego Galanta to by mnie też od wieśniaków wyzwała :D a mam tam tylko seryjne głośniki i wystarczająco mocną jednostkę sterującą).
whitestok
whitestok
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No może i tak, ale jak ktoś jedzie i słychać czysty i głośny dźwięk

w starym Galu mam głośny i czysty dźwięk z mocnym basem ale wewnątrz, a nawet jak na zewnątrz ktoś słyszy czego słucham to i tak mam na to wyjeebane.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak jadę na trasie głośniej jak stoję na światłach ciszej, nikt nie słyszy czego słucham.

jak dla mnie to nawet nie chciało by się ściszać specjalnie aby na światłach nie było nic słychać :D a jak komuś nie pasuje to czego słucham to już nie mój problem :D
PeJakPaula
PeJakPaula
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Paulina

Chcesz w łeb ? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie to nawet nie chciało by się ściszać specjalnie aby na światłach nie było nic słychać :D a jak komuś nie pasuje to czego słucham to już nie mój problem :D

Ogólnie po mieście jadąc no ...
Nie o to chodzi czego słucham bo akurat się tego nie wstydzę tylko tego w jaki sposób,
nie lubię zwracać na siebie szczególnej uwagi :ninja:
whitestok
whitestok
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz w łeb ?

w który? facet dwie głowy posiada :) a co dwie głowy to nie jedna :D
dominik87
dominik87
  13 stycznia 2010
http://www.youtube.com/watch?v=sKqWzz7RWcs
Ci co maja trochę w głowach... wiedzą o co chodzi w tym klipie :p
whitestok
whitestok
  13 stycznia 2010
dominik87
dominik87: http://www.youtube.com/watch?v=sKqWzz7RWcs Ci co maja trochę w głowach... wiedzą o co chodzi w tym klipie :p

no i po co to wkleiłeś? po co taki komentarz? chcesz zabłysnąć czy jak?
dominik87
dominik87
  14 stycznia 2010

Pyta się o muzę to mu podaje link :) A ty wyluzuj dobrze:rotfl: Może masz coś wspólnego z tym filmikiem? :kv3:
Czy chce zabłysnąć? Nie chce:mrgreen:
Wszystko na Temat wiec... Siemka i bez nerwów :zonk:

whitestok
whitestok
  14 stycznia 2010
dominik87
dominik87: A ty wyluzuj dobrze Może masz coś wspólnego z tym filmikiem?
pfff

cholerne dziesięć znaków :/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.