WujekBeton
WujekBeton
  7 stycznia 2010 (pierwszy post)

nie wiem czy temat nie zostanie zamkniety, ale nie moglem się powstrzymać od dodania tego http://www.allegro.pl/item875568558_super_vw_corrado.html

whitestok
whitestok
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli poza przodem auta, progami itylnymi lampami reszta jest ok, niewiele zostało tego ok :)

no cóż...czasami tak już jest :D
Corradolicious
Corradolicious
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: .i jak już bawić się w modowanie to przede wszystkim wywalił bym z dachu te uchwyty na relingi.

to jest seryjny element, to sa rynienki do odprowadzania powietrza na spoiler.

Konto usunięte
Konto usunięte: ladny nawet duzo roboty ktos mial zeby to tak wygladalo jak wyglada

no faktycznie, ktos sie ostro napracowal zeby spierrrrdolic tak piekny samochod...

Dla porownania moj wiestuning:
Corradolicious
Corradolicious
  9 stycznia 2010

eeee kliknalem dodaj posta przez przypadek...

Dla porownania moj wies tuning:







Mi sie wydaje ze to jedyna sluszna droga jesli chodzi o wyglad Corrka... Dlatego jesli chodzi o wyglad to u mnie zmienia sie tylko detale, wzgledem tego co jest juz teraz

Tomcio93
Tomcio93
  9 stycznia 2010

kibel :superkupa::haft::mrgreen:

whitestok
whitestok
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest seryjny element, to sa rynienki do odprowadzania powietrza na spoiler.

calibry też to mają :D już teraz wiem po co ludzie takie duże parapety do calibr montują :D
WujekBeton
WujekBeton
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to jedyna sluszna droga

na zdanie tego Pana czekałem :mrgreen:i zgadzam się z Tobą w 10000000000% :)
a tak na marginesie to GTI też Twoje? fajnie wygląda z przodu ;)
Corradolicious
Corradolicious
  10 stycznia 2010

Nie, to jest GTi 16V mojego kumpla, on troche inna droge obral, tzn jesli chodzi o wyglad to taka sama jak ja - seria + gleba + kolo + szczegoly. Natomiast jesli chodzi o mody performance to juz nie szaleje, tylko walki ostrzejsze i kolektor dolotowy wiekszy, nie decyduje sie na takie mody glowicy jak ja np



WujekBeton
WujekBeton
  10 stycznia 2010

zajebisty :):)

Corradolicious
Corradolicious
  10 stycznia 2010

a zeby nie bylo, to sa zdjecia prawie bez retuszu, u mnie tylko dokladka zderzaka "poklejona" z jednej strony

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli chodzi o wyglad to taka sama jak ja - seria + gleba + kolo + szczegoly


i to jedyny sluszny tuning starszych samochodow...
MiSZgtv
MiSZgtv
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ładne corrado :mrgreen: Mi się wydaje że przydałby się dystans na przednie koła, żeby nie były tak schowane. Po za tym to malina:mrgreen:
P.S. Nie czepia się do Ciebie policja za lampy tylne? chodzi o czerwony kierunek.
machu221
machu221
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ładne corrado Mi się wydaje że przydałby się dystans na przednie koła, żeby nie były tak schowane. Po za tym to malina P.S. Nie czepia się do Ciebie policja za lampy tylne? chodzi o czerwony kierunek.


ja mam lampy całe czarne i się nie czepia wystarczy podpiąć przeciwmgielne tylne do stopów i jest ok :D
MiSZgtv
MiSZgtv
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam lampy całe czarne i się nie czepia wystarczy podpiąć przeciwmgielne tylne do stopów i jest ok :D

no ale w czarnych lampach kierunki będzie widać raczej na jakiś odcień pomarańczowego, a w czerwonych raczej na czerwono będą kierunki.
Do mnie 2 dni temu drogówka przyczepiła się za cleary red-white bo niby nie mają homologacji czy atestu i chcieli zabrać dowód ale jakoś udało się uniknąć tego:mrgreen:
machu221
machu221
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale w czarnych lampach kierunki będzie widać raczej na jakiś odcień pomarańczowego, a w czerwonych raczej na czerwono będą kierunki.


to fakt bo tak samo jak ja pomarańczowe kierunki zmieniłem na białe i zapomniałem o żarówkach przypomniało mi się dzięki policji :)
machu221
machu221
  10 stycznia 2010

o tak wyglądają stopy u mnie :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.