FootballFanatic
FootballFanatic
  6 stycznia 2010 (pierwszy post)
witam, mam mały problem i nie mam pojęcia jak go rozwiązać, może ktoś z Was miał podobną sytuację?

a mianowicie radio podczas postoju (np na światłach) mi cichnie, czasem nawet bez przyczyny podczas jazdy, a na wyświetlaczu pojawia się napis: 'TEL MUTE'

wie ktoś może jak się pozbyć tego problemu?

z góry dzięki za wszelkie rady i odpowiedzi. ;)

poZdrawiam!
MiSZgtv
MiSZgtv
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://images50.fotosik.pl/239/d0eeb8445bd294acm.jpg

te siedzenia oby na pewno maja odcinek lędźwiowy regulowany elektrycznie :p ?
Ładne masz pokrętła od nawiewu:d a i nie wywala Ci błędu podłączenia świateł bo nie masz OBC :mrgreen:
machu221
machu221
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: te siedzenia oby na pewno maja odcinek lędźwiowy regulowany elektrycznie :p


fotel kierowcy ma tylko kumpel tego nie ma i ma taką zaślepkę u Ciebie też pewnie ją widać za dźwigniami regulacji jest taki prostokącik jakby odrysowany

Konto usunięte
Konto usunięte: i nie wywala Ci błędu podłączenia świateł bo nie masz OBC


no właśnie :) ale chce założyć ale właśnie mnie to zastanawia czy nie wyjdą błędy
machu221
machu221
  11 stycznia 2010

najgorsze jest w tym aucie że nie chce się psuć , jedynie co robiłem to kapitalka zawieszenia i amortyzatory blisetny b6 drogie ale warto :)

MiSZgtv
MiSZgtv
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: fotel kierowcy ma tylko kumpel tego nie ma i ma taką zaślepkę u Ciebie też pewnie ją widać za dźwigniami regulacji jest taki prostokącik jakby odrysowany

nom może i tak jest takie cuś:D

Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie :) ale chce założyć ale właśnie mnie to zastanawia czy nie wyjdą błędy

zakładaj obc fajna sprawa i świeżej w środku auto wygląda i zmieniaj lampy na całe dymione ori z homologacją i atesami jak Ci się takie podobają bez problemu dostanie się na allegro i nie będzie błędów tylko "check control ok" przy starcie:mrgreen:
machu221
machu221
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nom może i tak jest takie cuś:D


na pewno jest w każdej e36 to jest

Konto usunięte
Konto usunięte: zakładaj obc fajna sprawa i świeżej w środku auto wygląda


w sumie to nie jest drogie , tak samo muszę jeszcze zmienić tunel środkowy na ten z podłokietnikiem groszowe sprawy
MiSZgtv
MiSZgtv
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to nie jest drogie , tak samo muszę jeszcze zmienić tunel środkowy na ten z podłokietnikiem groszowe sprawy

no tak też można.
E36 jest na tyle fajne, że z gołej wersji można złożyć jedną z mocniejszych z opcji.
machu221
machu221
  11 stycznia 2010

ja spadam na piwo

na razie :piwo:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.