FootballFanatic
FootballFanatic
  6 stycznia 2010 (pierwszy post)
witam, mam mały problem i nie mam pojęcia jak go rozwiązać, może ktoś z Was miał podobną sytuację?

a mianowicie radio podczas postoju (np na światłach) mi cichnie, czasem nawet bez przyczyny podczas jazdy, a na wyświetlaczu pojawia się napis: 'TEL MUTE'

wie ktoś może jak się pozbyć tego problemu?

z góry dzięki za wszelkie rady i odpowiedzi. ;)

poZdrawiam!
MiSZgtv
MiSZgtv
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pohwal

pochwal*

Konto usunięte
Konto usunięte: to pohwal sie co to był za sprzęt tylko nie pisz mi, ze normalne radio i 4 głośniki

normalne radio cd/mp3 + 8 głośników standardowych + wzmacniacz i skrzynia.

Konto usunięte
Konto usunięte: to nie może być przyczyna w normalnym zwykłym radiu 4 głośniki jak już to co najmniej tuba do tego z wzmacniaczem oczywiście. a jeśli chodzi o machu221 to wyraźnie napisał

Z tego co zauważyłem machu221 ma e36, a tam jest w standardzie 6 lub 8(zależy od wersji) głośników podłączonych pod wbudowanych standardowy wzmacniacz, może do standardowego kaseciaka + standardowy aku jest dobry ale jak się zmieni na cd/mp3 to już jest trochę mało "prądu"...

Jak coś to E36 w standardzie ma:
316i ,318i ,318is -50ah
320i, 323i 328i - 65ah
325td/tds - 85ah
cabrio - 318i , 320i , 323i , 328i - 70ah

ale w zasadzie warto kupić mocniejszy mniej problemów choćby z audio.
KORARM
KORARM
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tam jest w standardzie 6 lub 8(zależy od wersji)

no niech będzie masz racje może być za mały aku w takim razie, a nie wiedziałem, ze tam tego tyle jest no w końcu to BMW
machu221
machu221
  11 stycznia 2010

w sumie u siebie nie wiem w czasie jazdy mi to nie przeszkadza więc dałem sobie spokój a na postoju nie słucham

KORARM
KORARM
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a na postoju nie słucham

to dobrze bo ci aku pewnie szybko padnie na takim sprzęcie
machu221
machu221
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to dobrze bo ci aku pewnie szybko padnie na takim sprzęcie


aku to ja mam dobre zdarzało się że cały dzień na światłach zostawiłem jak mi brzęczyk padł przypominający o wyłączeniu i odpalał za strzałem , w zimę jak ta stoi parę dni na mrozach jak jestem w robocie i odpala za strzałem :)
KORARM
KORARM
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: aku to ja mam dobre

no to git a ile masz głośników?
machu221
machu221
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no to git a ile masz głośników?


dwa z przodu dwa z tyłu standard :)
KORARM
KORARM
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dwa z przodu dwa z tyłu standard :)

haha a jednak więc masz tylko zwykłe radio bez żadnego dobrego sprzętu więc jednak masz coś pewnie z tym bezpiecznikiem lub przewodami hehe
machu221
machu221
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: haha a jednak więc masz tylko zwykłe radio bez żadnego dobrego sprzętu więc jednak masz coś pewnie z tym bezpiecznikiem lub przewodami hehe


no bezpieczniki są ok sprawdzałem je wiele razy z przewodami też się wydaje że wszystko ok jest więc już sam nie wiem :) widocznie taki urok radia jvc :P
MiSZgtv
MiSZgtv
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Lol co Ty masz za wersje? Pierwszy raz słyszę o takiej:D
A nie masz przypadkiem z przodu pod nogami 2x, na boczkach przednich drzwi (2x lub 4x) i z tyłu 2x??
KORARM
KORARM
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lol co Ty masz za wersje?

może oryginalnie miał więcej a teraz już nie ma tych głośników w każdym razie powiniennem sie zaytać jak odradzałem ten aku

Konto usunięte
Konto usunięte: no bezpieczniki są ok sprawdzałem je wiele razy z przewodami też się wydaje że wszystko ok

coś musi być nie tak jak chcesz to pisz a rozwiążemy tan problem raz dwa
machu221
machu221
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie masz przypadkiem z przodu pod nogami 2x, na boczkach przednich drzwi (2x lub 4x) i z tyłu 2x??


chyba nigdy tam nic takiego nie widziałem :woot:

ale za to mam odcinek lędźwiowy regulowany elektrycznie na fotelu kierowcy :D

tak to szyby i szyber elektryczny , wspomaganie , abs , ele lusterka i to wszystko bo po co więcej :D
MiSZgtv
MiSZgtv
  11 stycznia 2010

hahahha ile e36 tyle różnych ful opcji:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

machu221
machu221
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahha ile e36 tyle różnych ful opcji


do tego mam tapicerkę której nie widziałem w żadnej e36 :O

machu221
machu221
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


z tego co wiem to serią w e36 były lusterka elektryczne , w coupe wiadomo szyby dodatkowo , ogrzewanie tylnej szyby , i skórzana kierownica
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.