CzescTereska
CzescTereska
  3 stycznia 2010 (pierwszy post)

Mój kluczyk do samochodu jest nieco zdezelowany już i muszę dość mocno przyciskać guzik zamykania centralnego zamka. Da radę w ogóle jakoś wymienić kluczyk, a dokładnie jego plastikową obudowę na nową?? W sumie jak go rozebrałem na części pierwsze to wydaje mi się, że dałoby radę po prostu przełożyć go do nowej obudowy.

PeJakPaula
PeJakPaula
  3 stycznia 2010

To kluczyk czy pilota ?

J4cus
J4cus
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To kluczyk czy pilota ?


A nie widziałaś kluczka z pilotem w jednym?

Konto usunięte
Konto usunięte: Da radę w ogóle jakoś wymienić kluczyk, a dokładnie jego plastikową obudowę na nową??


Przeważnie luczyki wstępują jako część.. poszukaj na allegro to pewnie znajdziesz. Nie wiem jak z immo, musiałbyś pytać właścicieli podobnych aut, najlepiej na forum użytkowników Twojego auta.
CzescTereska
CzescTereska
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


No a jaką mam możliwość? :) jeśli mogę wymienić kluczyk to wolałbym jednak kluczyk :)
PeJakPaula
PeJakPaula
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie widziałaś kluczka z pilotem w jednym?


Konto usunięte
Konto usunięte: dałoby radę po prostu przełożyć go do nowej obudowy.

o to mi chodziło, kluczyk to kluczyk ..
J4cus
J4cus
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o to mi chodziło, kluczyk to kluczyk ..


Pojął :ziober2:
CzescTereska
CzescTereska
  3 stycznia 2010

Dobra dzięki już mam. ok 7 dyszek i nie będzie Terenia płakać, że ma kluczyk brzydki.
Pozdro

KORARM
KORARM
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra dzięki już mam

a jakie auto?
jeśli samą obudowe zmieniasz to warto sie przyjżeć na przyciski na pilocie którymi naduszasz jak są widoczne ślady zużycia to można za pare groszy kupić nowe i przelutować co później oszczędzi kłopotów z niedziałającym pilotem.
a jak cały kluczyk to może imo trzeba wprogramować i pilota???
CzescTereska
CzescTereska
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakie auto? jeśli samą obudowe zmieniasz to warto sie przyjżeć na przyciski na pilocie którymi naduszasz jak są widoczne ślady zużycia to można za pare groszy kupić nowe i przelutować co później oszczędzi kłopotów z niedziałającym pilotem. a jak cały kluczyk to może imo trzeba wprogramować i pilota???


http://allegro.pl/item864300750_obudowa_kluczyk_pilot_opel_vectra_omega_3przycisk.html#gallery

no taki kluczyk, o. Widzę, że trzeba ten uklad scalony po prostu przełożyć. a to male urządzonko od imo zostaje w nasadzie razem z kluczykiem. Nie sądzę, żeby trzeba było jakiejś "poważniejszej ingerencji" w stylu lutowanie.
KORARM
KORARM
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie sądzę, żeby trzeba było jakiejś "poważniejszej ingerencji" w stylu lutowanie.

ale sprawdzenie ci nic nie zaszkodzi w razie czego później możesz to zrobić
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.