NicZaFriko
NicZaFriko
  27 grudnia 2009 (pierwszy post)

Witam,
Mam pytanko orientuje sie ktoś ile możę kosztowac wymiana aparatu zapłonowego do Mazdy 626 2,5 V6 z 91 r ? Koleś sprzedaje samochód ale jest własnie ten element trafiony, a własciciel nie ma pojecia jaki jest koszt wymiany..
Może ktoś sie orientuje jakie są ceny dla używanego i nowego aparatu.

WujekBeton
WujekBeton
  27 grudnia 2009

sprawdz na allegro.pl

NicZaFriko
NicZaFriko
  27 grudnia 2009

kur , nie pisz do mnie jakbym miał 10 postów za sobą, jeśli widocznie pisze tutaj to wujek google ani ciocia allegro mi nie pomogło.

WujekBeton
WujekBeton
  27 grudnia 2009

to znajdz na allegro goscia, który wystawia taka mazde na części i jego spytaj, albo idź do sklepu

PeJakPaula
PeJakPaula
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: allegro mi nie pomogło.

Jest tego pełno na allegro 150- 300 zł używane, nowy 700 - 800.
Jak sam nie wymienisz to dolicz sobie mechanika i prosta matematyka, a zrobi Ci to w maks godzinę.
Corradolicious
Corradolicious
  27 grudnia 2009

wymiana jest dziecinnie prosta, gorzej jak jest tak jak u mnie - ze aparat jest bialym krukiem...

NicZaFriko
NicZaFriko
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest tego pełno na allegro 150- 300 zł używane, nowy 700 - 800.

Jest ale zaden nie to tego modelu . a to jest różnica , a po prostu napisałem ten post bo ktoś moze akurat miał wymianę tej czesci , jest tutaj troche osób wiec może sie trafi.
PeJakPaula
PeJakPaula
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest ale zaden nie to tego modelu . a to jest różnica , a po prostu napisałem ten post bo ktoś moze akurat miał wymianę tej czesci , jest tutaj troche osób wiec może sie trafi.

Pytałeś o cenę, a cena się aż tak bardzo nie różni między poszczególnymi modelami.
Teraz spojrzałam to faktycznie będzie ciężko do takiego modelu, może Ci się trafi a jak nie to w sklepie zapytaj ale to Ci dużo więcej wyjdzie a jak nie to serwis :)
KORARM
KORARM
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest tego pełno na allegro

http://moto.allegro.pl/listing/search.php?string=aparatt+zap%C5%82onowy+Mazda+626+2%2C5+V6&category=620&country=1
Zeczywiście od wyboru do koloru

Konto usunięte
Konto usunięte: wymiana jest dziecinnie prosta

Robiłeś to kiedyś?
Myśle, ze jak nie znajdziesz całego silnika z osprzętem to nie ma co kupować auta do którego nie ma części, chyba, ze jesteś moto maniakiem który lubi kombinować i siedzieć w garażu. a jak nie to odradzam taki zakup.
A ile może kosztować to nie wiem Może jednak znajdziesz na jakimś szrocie jak jesteś uparty ale to wielka niewiadoma.
Fakt, ze tych aut nie ma dużo więc szanse są mniejsze jak w przypadku VW
PeJakPaula
PeJakPaula
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://moto.allegro.pl/listing/search.php?string=aparatt+zap%C5%82onowy+Mazda+626+2%2C5+V6&category=620&country=1 Zeczywiście od wyboru do koloru

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz spojrzałam to faktycznie będzie ciężko do takiego modelu,

:)
WujekBeton
WujekBeton
  27 grudnia 2009
http://moto.allegro.pl/item852447211_mazda_626_2_5_v6.html
to tą mazde chcesz kupić?
NicZaFriko
NicZaFriko
  27 grudnia 2009

hehe dokładnie :D

NicZaFriko
NicZaFriko
  27 grudnia 2009

Szukam tylko aparatu , co do jego montażu mam mechanika akurat znajomego oc mi to za pare zlotych zrobi..

Konto usunięte
Konto usunięte: jakimś szrocie

własnie o tym samym pomyślałem teraz, ze na szrocie takie coś moze sie znaleźć ;]
KORARM
KORARM
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: własnie o tym samym pomyślałem

Mam nadzieje, ze pomyślałeś też o lawecie która pojedzie ci po to auto
AkaDwa
AkaDwa
  27 grudnia 2009

Czemu nie cronoss? ładniejsza..
co do części znajdziesz, ale czy warto się pchać w pierwsze auto gdzie od razu trzeba coś robić :woot: coś przy silniku..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.