dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  26 grudnia 2009 (pierwszy post)

Witam. Zamierzam kupic (dałem juz zaliczke) Golfa IV tylko co sie okazało w tylnej klasie klucz nie wchodzi musi byc czyms zabrudzone. Czy jakby wymieniać zamek to trzeba wszystkie i ile to by mogło kosztować? ile miałby mi zleciec z ceny jesli nie chciałby wymienic. Pozdr.

chicel2009
chicel2009
  26 grudnia 2009

100zł musiałby Ci opuścić minimum no a może psiknij jakimś wd40 albo może klapka ta zabezpieczająca przed wpadaniem różnych rzeczy się zapiekła albo coś, no nie wiem nic na to nie działa, jeśli wymieniać to możesz tylko zamek od klapy nie musisz w całym samochodzie

dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  26 grudnia 2009

100 to luzno... w pon zanim go odbiore to i tak jade do VW sprawdzic numery VIN. Bo na stronie mi sie nie zgadza. Spodziewalem sie wyzszej sumy.

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  26 grudnia 2009

oj nie ma co pryskać wd lepiej wymienic ja w stacyjkę od moto psikałem i kluczyk mi się został w stacyjce wyciągnąć nie szło kupiłem nową za 300zł :/ a ten wyrwalem

dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  26 grudnia 2009

ale to nie chodzi o stacyjke tylko klape bagaznika bo tak to samochodzik jest śliczny. Na 17" obnizony.

przemol892008
przemol892008
  27 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to nie chodzi o stacyjke tylko klape bagaznika bo tak to samochodzik jest śliczny. Na 17" obnizony.


ja tu nie widze zadnego problemu, wymontowujesz zamek z klapy, zanosisz gosciowi co dorabia klucze i on ci powinien zamek naprawic, dasz mu swoj kluczyk zapasowy i ci zamek zrobi pod ten kluczyc, cala zabawa nie powinna przekroczyc 100zl.
dannyy88
dannyy88
  27 grudnia 2009

to pisz kolego na forum golfa a nie na fotke gdzie tu wszystcy bez pojecia sa

arieso
arieso
  1 stycznia 2010

możesz kolego wyjąć bębenek z zamka i papierkiem drobnym przeczyścić zaśniedziałe blaszki i nie trzeba zamka wymieniac

PS każdy zamek da się dorobić pod kluczyk kwestia piłowania blaszek odpowiednich :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.