WhereISMyBlunt
WhereISMyBlunt
  13 grudnia 2009 (pierwszy post)
Sorry za to z góry... tu nie chodzi o zwykłe sprzedam gulfa 2 + LPG - chodzi o ratowanie unikatowego, już właściwie, youngtimera, który trafił nieszcześliwie dla niego w nie te ręcę... I prawdopodobnie zostanie pocięty w pisdziec i rozsprzedany w częściach, a jest tego wyjątkowo mało.


do rzeczy.

Auto w 80% fiat ;p a reszta VW i... porsche :-P

Właściwie rarytas... Prawdopodobnie jedyna taka, orginalna 100% czarna perłowa SXI z emblematami, oryginalnymi dodatkami, i oryginalnym silnikiem, po remoncie ze sprowadzanych, oryginalnych części ( typ pisał pracę na podstawie prac nad tym autem ) nigdy nie widziałem i obawiam się że nie zobaczę takiej samej. Limitowana seryjnie usportowiona wersja, której nie było wiele.

1.5 i ponad 110km, osiągi powodujące ślinotok i opadnięcie kopary.

Żeby było wiadomo o czym mowa :

[url=www.youtube.com/watch?v=v3rp7_ZQ-Hw]Reklama SXI

[url=www.mercadoracing.org/imagenes-anuncios/38/163429/seat-ibiza-sxi.jpg]IBI SXI



Fotka robiona w wakacje, gdy nią jeździłem podczas swapowania mojej astry :



Na tę chwilę zmieniło się tyle... że miała lekką stłuczkę. Maska jest wymieniona, cos tam jeszcze... Tragedii nie ma. Oryginalny zderzak ( konia z rzędem temu, kto taki dorwie ) nie ucierpiał.



Niech ktoś to ratuje, bo typ chce to na części rozebrać. :-o

Przegląda ma do marca 2010, oc do lipca

Jeździ i zapiedala, trzeba ją dopiescic.

Cena za nią 1000zł, myślę że jak na tak unikatowe auto to raczej niewiele.
goldshaker
goldshaker
  13 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: WhereISMyBlunt

to czemu Ty jej nie weźmiesz?:P weź ją na raty;)
WhereISMyBlunt
WhereISMyBlunt
  13 grudnia 2009

stać mnie żeby ją wziąść w całości :tak:

ale dopiero się pozbyłem pojazdów wkuchwiających sąsiadów, bo trochę sie takich cudeniek u mnie do grzebania nazbierało, nie wydalałem już na samo oc, a teraz też mam na kanale dupowoza i drugie auto na parkingu, starczy mi

chociaz nie powiem, że mocno się nad tym zastanawiam, i duchu przekonuję siebie żeby dać sobie spokoj : D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.