PeJakPaula
PeJakPaula
  6 grudnia 2009 (pierwszy post)

Jak chronicie swoje samochody przed zimą ?
Konserwujecie jakoś podwozie, co z lakierem ?
Jeśli pojawiają mi się drobne plamki rdzy na podwoziu jest sens to zabezpieczać jakimiś preparatami ( jakimi ? ) czy najpierw powinno się to dokładnie usunąć ? (chciałam poczekać z tym do wiosny ).
Felgi - robią się brzydkie plamy od soli sypanej na drogach, są jakieś preparaty zabezpieczające/używacie ? Jeśli już takie powstaną czym to czyścicie ?

i pytanie odnośnie oleju, do każdego silnika powinien być dobrany według lepkości, zwracacie na to uwagę ?

DEIVIS
DEIVIS
  6 grudnia 2009

byl juz taki temat poszukaj na pewno znajdziesz

machu221
machu221
  6 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak chronicie swoje samochody przed zimą ?


palę zioło w środku auta dym konserwuje profile zamknięte w nadwoziu dzięki temu nie mam problemu z rdzą
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak chronicie swoje samochody przed zimą ?

Garażuje go:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Konserwujecie jakoś podwozie, co z lakierem ?

Biteksuje podwozie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Felgi - robią się brzydkie plamy od soli sypanej na drogach, są jakieś preparaty zabezpieczające/używacie ? Jeśli już takie powstaną czym to czyścicie ?

Są różne środki specjalne do felg. Jeśli jednak nie chce Ci się samej myć to przejedź się od czasu do czasu na myjkę.

Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie odnośnie oleju, do każdego silnika powinien być dobrany według lepkości, zwracacie na to uwagę ?

Przeważnie każdy stosuje ten co ma od nowości.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Corradolicious
Corradolicious
  7 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i pytanie odnośnie oleju, do każdego silnika powinien być dobrany według lepkości, zwracacie na to uwagę ?

oczywiscie, przeciez to jest kluczowy czynnik wplywajacy na kulture pracy i zywotnosc silnika
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.