MNE
MNE
  19 września 2009 (pierwszy post)
http://www.tomaszstaniewski.pl/news.html
http://img269.imageshack.us/img269/7329/koszulkicharytatywne.jpg


Witajcie, nie wszyscy z Was wiedzą ale zbieramy pieniądze na kosztowne leczenie Tomka Staniewskiego, jest to jeden z Nas czyli bmxiarz. Większość może go kojarzyć z wrocławskiej zajezdni.

Tomek Staniewski to miły i zawsze uśmiechnięty chłopak . Wielu ludzi może go kojarzyć nie tylko z unikalnego stylu na bmx ale również z żółtych okularów . Łatwo można było zauważyć jego ogromną pasję i zaangażowanie w to co robi . Dowodem jest między innymi zajęcie czwartego miejsca na BMX-owych mistrzostwach Polski w Białymstoku .

Niestety z początkiem bieżącego roku wszystko nagle się zmieniło . Po nieustających bólach pleców, licznych badaniach i wizytach u lekarzy, zdiagnozowano u Tomka raka .
Okazało się że ma mnóstwo guzów w jamie brzusznej . ,,Złośliwy nowotwór w przestrzeni zaotrzewnowej'' - tak brzmiała diagnoza .

Teraz Tomek po przejściu pięciu chemioterapii jest bardzo osłabiony i potrzebuje pomocy, aby w alternatywny sposób mógł wzmocnić swój organizm poprzez wizytę w klinice na Węgrzech . Chciałby się poddać terapii Gersona, są jednak na to potrzebne pieniądze . Niestety w połowie września 2009 roku Tiser miał wylew krwi do mózgu i leży w śpiączce. Prosimy w imieniu rodziny i przyjaciół o pomoc . Dziękujemy ! .

Koszulki można zamawiać poprzez kontakt telefoniczny/gg itp . Adresy poniżej .

http://www.tomaszstaniewski.pl/news.html
http://www.transmissionclothing.com/contact.html


ROZMIARY: S M L i XL (w cm podane na stronie w dziale kontakt - http://www.transmissionclothing.com/contact.html )
Prosimy kierować zamówienia z adresem do wysyłki, ile sztuk i jaki rozmiar Was interesuje tylko i wyłacznie na E-MAILA: kontakt@transmissionclothing.com w zwrotnym emailu dostaniecie numer konta na który należy przelać pieniądze za koszulkę . Dziękujemy .

I proszę bez off-topu . BMX to jego pasja i niewiele osób wie jak to jest powoli tracić coś co się robi przez parę lat i coś co się kocha .
Wassup
Wassup
  19 września 2009
:ban:

FP pobudka
do zamknięcia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.