JustOneMati
JustOneMati
  25 listopada 2009 (pierwszy post)

czy oprocz gmoli do motocyklu poczatkujacy kierowca powinien jeszcze o czyms koniecznie pomyslec ? jak ktos chce napisac o mozgu to o tym tez pamietam ;]
wzielem sobie wlasnie domowilem gmole i opacie dla pasazera. pozatym slyszal ktos o targach na zakonczenie sezonu w berlinie gdzie mozna "uzbroic sie" w caly osprzet ?

dzikA750
Posty: 198 (po ~305 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
dzikA750
  26 listopada 2009

o czym powinieneś jeszcze pamiętać? o odpowiednim ubiorze; butach, kasku, kombinezonie/skórach.. dodatkowo dbać o serwis coroczny motocykla! zawsze - wymiana olejów, filtrów, przegląd hamulców, jakości tarcz oraz płynów.

Gośka

"bo ja kocham wolnosc"

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  26 listopada 2009

crash padach amorku skrętu jeżeli to jest ścig
O elektryce i dobrym oleju.
Jak wyżej dobry ubiór to podstawa!

Polecałbym też jeżeli jeszcze nie masz motocykla to zawsze sprawdzać ramę czy nie pogięta i nie krzywa amory czy nie ciekną hamulce itp i nie brać nic co spawane było.

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  26 listopada 2009

jak chcesz kupic sobie tanio fajne graty na motor to kupuj na ebay.com
idziesz do sklepu, przymiezasz co Ci sie podoba i dopasowujesz sobie rozmiar i kupujesz, wychodzi czesto o polowe taniej.

a co do przygotowania to gmole wystarcza, kup sobie jakies dobre opony mlode i tyle.

medoc
medoc
  26 listopada 2009

gmole nie sa az tak wazne chyba ze masz motor 250 300 kg... przy miejszej masie starscza ci tylko crash pady.

amortyzator skretu tez jest madrym rozwiazaniem.

jakie moto chcesz kupic?? lepiej ci doradzimy;D

JustOneMati
JustOneMati
  26 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gmole nie sa az tak wazne chyba ze masz motor 250 300 kg...


270 kilo

Konto usunięte
Konto usunięte: jakie moto chcesz kupic?? lepiej ci doradzimy;D


dziekuje za pomoc juz kupilem :)
czekam tylko az mi dowioza, jest to Yamaha Midnight Star XVS950A

Dokladnie taka czarna:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1513118

kupilem nowy wiec nie musze sie zbytnio martwic jej stanem technicznym.
a pytanie mam: gdzie sie robi przeglady techniczne motocykli i po ilu latach musze zaczac je robic ? wiem ze nowe auta maja 2 albo 3 lata po ktorych dopiero zaczyna sie robic przeglad techniczny, nie mylic z serwisem.
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  27 listopada 2009

Serwis co roku. Przeglad techniczny dopiero za 3 lata.

JustOneMati
JustOneMati
  27 listopada 2009

dzieki !(10 znakow)

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  27 listopada 2009

a tak nawiasem to gratuluje wyboru motorka :brawo:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.