gema115
gema115
  21 listopada 2009 (pierwszy post)

mam pytanie gdy się rejestruje samochód w wydziale komunikacji to czy jest wymagane przedstawienie zaświdczenia że opłaciłem podatek w US ?

Pi0tr1976
Pi0tr1976
  21 listopada 2009

Nie ma obowiązku pokazywania zaświadczenia, zresztą nie zawsze trzeba płacić podatek (np. jak na fakturę kupujesz czy dostałeś auto w darowiźnie od kogoś z rodziny).

gema115
gema115
  21 listopada 2009

chciłem się dowiedzieć bo nastąpiła dyskusja na ten temat czy WK powiadamia US o rejestracji danego samochodu ?

Pi0tr1976
Pi0tr1976
  21 listopada 2009

Tego to nie wiem. Ale jeśli masz podatek do zapłacenia to lepiej go zapłać i to w terminie (2 tygodnie), bo jak się ze skarbówki przyp***lą to nie ma zmiłuj.

gema115
gema115
  21 listopada 2009

Dzięki za dyskósję pozdrawiam.

WujekBeton
WujekBeton
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dyskósję

:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: gdy się rejestruje samochód w wydziale komunikacji to czy jest wymagane

po ostatnich kilku rejestracjach (moich, rodziny i znajomych) to w WK w Przasnyszu chyba jest potrzebne wszystko co tylko mozliwe, w tym roku ja i rodzinka rejestrowalismy 3 autka i zawsze cos znalezli zeby sie przyje....czepic. takze z nimi nie ma zartu.
a tak na marginesie to pozdrawiam Panie z Wydzialu Komunikacji :calusek: na wiosne bede znowu:P
damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  23 listopada 2009

nikt nie wnika,twoja strata i twoj obowiazek...ja zaplacilem po 2 miesiacach nie po 2 tygodniach i dostalem 400zl kary i godzine musialem sie tlumaczyc skad mialem na auto i wszystko inne jak w sadzie:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.