marokanin2008
marokanin2008
  15 listopada 2009 (pierwszy post)

Mam problem ze skuterem oddałem mechanikowi i sie mota juz 2 tygodnie i kombinuje co moze mu dolegac teraz gadał zeby kupic sprzegło nowe. I o to moje pytanie. Jak jade normalnie motorkiem to dobrze a jak sie zatrzymam to nie ma sił ruszyć dopiero po kilkusekundach dobrze funkcjonuje. Ktos wie co moze byc zjeebane w nim?

Uotr
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zjeebane

Moim zdaniem to kierowca.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
marokanin2008
marokanin2008
  15 listopada 2009

A moim zdaniem twoja wypowiedz smieciu

KORARM
KORARM
  15 listopada 2009

hamulce zablokowane?

marokanin2008
marokanin2008
  15 listopada 2009

hamulce nie sa zablokowane mówił mi mechanik ze sprzegło nowe ale grom go wie

KORARM
KORARM
  15 listopada 2009

jaki skuter? z biegami? czy skrzynia bezstopniowa?

marokanin2008
marokanin2008
  15 listopada 2009

Ten skuter z niemiec sprowadziłem jest to STANDARD MOTOR N i z biegami nie wiem czy taki widziałes

rockowiec666
rockowiec666
  15 listopada 2009

Może coś z pasem napędowym jak to jest automat.. I z rolkami na których on się obraca..

rockowiec666
rockowiec666
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i z biegami

To teoria z pasem odpada :)
KORARM
KORARM
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z biegami

to pewnie sprzęgło a nigdy nie widziałem takiego ani nie słyszałem.
rodzynekchn
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  15 listopada 2009

To nic innego jak china albo tajwan.
Proponuje wymienić wariator 99% że to wariator .Tam gdzie rolki opadają na sam dół lubią sie wyrobić rowki , później rolki mają problem z wejściem wyżej.Albo rolki już sie zrobiły kwadratowe.

marokanin2008
marokanin2008
  15 listopada 2009

Skoro to wariator to podpowiem temu mechanikowi żeby wymienił zdaje mi sie ze oni wszyscy tacy sami gadaja ze takie czesci potrzebne a ja juz sa to inne nowe i tylko sie człowiek wykosztuje..

marokanin2008
marokanin2008
  15 listopada 2009

I patrzyłem w przeglądzie kraj producenta to Niemcy

DEIVIS
DEIVIS
  15 listopada 2009

stawiam ma zajechany cylinder do tego czyszczenie filtra powietrza i faznika a co do sprzegla to jesli sa na nim przebarwienia czyli takie kolorki to do wymiany moga tez byc okladziny na szczekach sprzegla zjachane moze tez byc cos z wariatorem moze sie zawieszac na duzym biego czyli rolki moga byc juz zle trudno powiedziec tak nie widzac moto

rodzynekchn
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I patrzyłem w przeglądzie kraj producenta to Niemcy

no no hehe , ja na wulkanizacji mam Niemieckie maszyny a robiły je małe chińskie rączki :mrgreen: Te maszyny tylko przeleciały przez siedzibe firmy która nakleja na nie tylko swoje logo.Tak tez jest z tym skuterem. Kiedyś kupiliśmy w firmie transport skuterów z niemiec o nazwie "Sukida" też miały być niemiecki .Firma fakt niemiecka skutery chińskie robione na Niemcy , troszke lepiej poskręcane niż te co są produkowane np.na polski rynek.Ale silniki podzespoły ta sama jakość.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.