shinu
shinu
  14 listopada 2009 (pierwszy post)

Witam

za niedlugo wzbogace sie o ten male niepozorne autko, z tym ze mam w planach lampy zmienic, z tylu nie wiem jeszcze ale w przod najlepiej gdyby sie wpasowaly swiatla od Golfa III
[/url=http://img.bazarek.pl/7749/2131/596258/78173414af195496ac92.jpg]klik

Pytanie, bo w tuningu jesli mozna to tak nazwac to zielony jestem:)
po pierwsze, czy w ogole mozna wrzucic takie swiatla (rozne napiecie itp itd)
po drugie ile moze kosztowac klepanie blachy pod te swiatla? czy moze ewentualnie nakladne na blache wziac?

pozdrawiam

shinu
shinu
  14 listopada 2009

*
klik

dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  14 listopada 2009

nie rób tego bo oszpecisz auto. Jak juz chcesz zmienic to kup np cleary do CRX'a

shinu
shinu
  14 listopada 2009

cereeowskie clery sa do HUstawki..

ewentualnie te

klik

albo od bety.xD

klik

KORARM
KORARM
  14 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: (rozne napiecie itp itd)

To lampy od golfa3 są zasilane innym napięciem jak niż w crx ???
Nie sądze podłączenie elektryczne to pikuś, bardziej bym się martwił o dopasowanie kształyu blachy żeby weszły, ale wszystko jest możliwe jak ci się chce to robić
whitestok
whitestok
  14 listopada 2009

ja bym się na Twoim miejscu nie bawił w takie lipne kombinacje jak np od golfa lub od bmw tylko zamówił takie coś http://cgi.ebay.co.uk/90-91-Honda-CRX-Projector-Halo-Headlights-w-Indicators_W0QQitemZ380177817972QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item58845d2174

shinu
shinu
  14 listopada 2009

calkiem nice. wejdzie w ee8? patrze ze pod inny model

whitestok
whitestok
whitestok
  16 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: cereeowskie clery sa do HUstawki..

To, że w Polsce do większości japońskich aut nie ma wyboru części tuningowych to nie znaczy, że wcale ich nie ma...po prostu są w krajach mniej zacofanych niż PL.
shinu
shinu
  22 listopada 2009

poki co daruje sobie te swiatla, w pierwszym planie tylnia kanapa idzie na jaka normalniejsza:) wiem ze niby awaryjne sa siedzenia z tylu ale dosc czesto ktos bedzie musial korzystac z niego:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.