WujekBeton
WujekBeton
  1 listopada 2009 (pierwszy post)

wiec pytanie jest takie:
czy bardziej podoba wam sie mocne kombi np.http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8998826
czy moze troche slabsza coupe np.http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9940425
ktore z nich ladniejsze wg was i ktorego byscie wybrali?

MiSZgtv
MiSZgtv
  2 listopada 2009

No to jak podoba Ci się bardziej kombi to kupuj kombi a nie pytasz nas o zdanie. Ja jestem młody i tyle co mi trzeba coupe starczy spokojnie na moje potrzeby, Ty masz chyba rodzinę i musisz wybrać kombi... a kwestii silników nie będę poruszał bo zawsze można zrobić swap na większy oczywiście jak ma się odpowiednia gotówkę i dobrą budę w aucie.
Pozdro.

pokahontazz
pokahontazz
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedys ludzie mysleli ze slonce kreci sie wokol ziemi:P po co gniesc sie w malym mijskim autku ktore z 4 osob i bagazem nie ma sily wyprzedzic starego autobusu PKS jak mozna smignac eleganckim kombi? :)

ale takim polo, ktore jest male, ale pakowne i wygodne mogę jechac wszedzie, a jakims kombi po prostu bym sie bala...
WujekBeton
WujekBeton
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i musisz wybrać kombi

nic nie musze :P

Konto usunięte
Konto usunięte: a jakims kombi po prostu bym sie bala...

czego masz sie bac??!!
pokahontazz
pokahontazz
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czego masz sie bac??!!

jak juz pisalam wczesniej nie lubie duzych aut, rzecz gustu no, ale widze, ze Tobie jak najbardziej kombi odpowiada, wiec moze juz go kup i miejmy to z glowy;p
WujekBeton
WujekBeton
  4 listopada 2009

odpowiada nie odpowiada, rozumiem ze nie podobaja ci sie duze auta, po prostu nie rozumiem czego mialabys sie bac:P

WujekBeton
WujekBeton
  7 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: miejmy to z glowy

nie chodzilo mi o kupno tych aut, bo zmiana dopiero na wiosne, a o poruszenie tematu czy kombi nie kojarzy wam sie z dziadzia a coupe to tylko dla mlodych gniewnych:P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.