nietoksycznax3
nietoksycznax3
  30 października 2009 (pierwszy post)

Witam ;-)
Jestem na forum pierwszy raz ;-p trochę interesuję się motoryzacją ;-)
Ogólnie strasznie podobają mi się BMW. I tu moje pytanie. Po czym odróżnić BMW seri 3,5,7? ;-)
Pozdrawiam ;-*

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  31 października 2009
:zonk:
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
ziomekthx
ziomekthx
  31 października 2009

ta e30 super sie prezentuje. Teraz taka kupic to prawie graniczy z cudem. Jeszcze troche i to bedzie klasyk

MusicMaker
MusicMaker
  31 października 2009

U mnie na wsi pełno takich wsio-wozów typu e30 czy e36 :) Jeden ma nawet lotke z drewna :D

kkryha07
kkryha07
  1 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie strasznie podobają mi się BMW


Powiem tyle że nie mogę na nie patrzeć mam po prostu odruch wymiotny :)

Jedyna rzecz jaka mi się podoba w betoniarkach to tylny napęd :D
ziomekthx
ziomekthx
  1 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie na wsi pełno takich wsio-wozów typu e30 czy e36 :) Jeden ma nawet lotke z drewna :D

Nie miałem na mysli takiej byle jakiej bawarki tylko ta ze zdjecia. Sliczna , zadbana o taka to juz trudno.
whitestok
whitestok
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: fajnie widzieć dziewczynę dobierającą chłopaka przez pryzmat samochodu:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie to typowe :D

:D :D :D

Konto usunięte
Konto usunięte: i oprócz bmw podobają Ci się łyse dresy z łańcuchami do pasa?

hehe i discopolowcy w zwykłych tanich jeansach z rynku ściągniętych jak najniżej aby klin spodni mieć blisko kolan :D takich kolesi też w E30-E36 można zobaczyć :D
machu221
machu221
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem na forum pierwszy raz ;-p trochę interesuję się motoryzacją ;-) Ogólnie strasznie podobają mi się BMW.


o kurde :(

dlaczego BMW ?
chodzi o wygląd ?
czy o szpan jak chłopak odwiezie pod dom bmw przed kumpelami?

mimo tych upokarzających opinii o posiadaczach tej marki i tak zostanę jej miłośnikiem i zgadzam się że wiele osób kupuje beemke w celu nazwijmy to szpanu a nie technologi i silników r6 i radości z jazdy
ziomekthx
ziomekthx
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: o kurde :( dlaczego BMW ? chodzi o wygląd ? czy o szpan jak chłopak odwiezie pod dom bmw przed kumpelami?


Dlaczego tak myslisz. Samochd jak kazdy inny 4 koła kiera i silnik + inne bajer które dorzuca BMW.

A teraz do wszystkich. Dlaczego tak sie czepiacie tych marek jak ktos pisze o jakiejs innej marct to cisza a o bmw to zaraz jakies buraki , dresiarze itd.
Zazdrosni jesteście ze Wy nie macie a inni sie bujaja takim samochodami. Widziałem wielu dresiarzy i w róznych samochodaj jezdzili a o tym nie mówicie. Wiec mysle ze zwyczajnie zazdroscicei posiadaczom tych samochodów.
nietoksycznax3
nietoksycznax3
  3 listopada 2009

Mówcie sobie co chcecie, ale potrafcie rozróżnić dziewczyny typu "blachary", a dziewczyny którym po prostu podoba się jakaś marka.

Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego BMW ? chodzi o wygląd ? czy o szpan jak chłopak odwiezie pod dom bmw przed kumpelami?

BMW, bo są ładne.
macie stereotyp nastolatek, że każda leci na auto, kase i w ogóle. Ja po prostu lubie wiedzieć coś na temat rzeczy które mi się podobają. I o ile mi wiadomo nie jest to chyba nic złego?
kkryha07
kkryha07
  4 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zazdroscicei posiadaczom tych samochodów.


Nigdy w życiu jak nie muszę to nie wsiadam
WujekBeton
WujekBeton
  11 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: potrafcie rozróżnić dziewczyny typu "blachary", a dziewczyny którym po prostu podoba się jakaś marka.

potrafimy. fanka jakiejs marki nie zadaje tak oczywistych pytan jak twoje

Konto usunięte
Konto usunięte: BMW, bo są ładne

ladne to moga byc kwiatki

Konto usunięte
Konto usunięte: macie stereotyp nastolatek, że każda leci na auto, kase i w ogóle

moze nie kazda na to leci, ale posiadanie tych rzeczy baaardzo pomaga, lepsza od nich jest tylko duuuza pala :mrgreen:
WujekBeton
WujekBeton
  11 listopada 2009
uotr
uotr: http://www.polskajazda.pl/Samochody/BMW/3/44311 Moja piękna :)

wcale nie taka piekna, zwykla, zwyczajna beemka do tego w dieslu:woot:
machu221
machu221
  11 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tak myslisz. Samochd jak kazdy inny 4 koła kiera i silnik + inne bajer które dorzuca BMW.


nie zrozumiałeś mojego żartu , ale marze o dniu aż się odczepią od marki BMW i przestaną gadać teraz zostaje mi się śmiać z opinii innych
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.