Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  18 października 2009 (pierwszy post)

jak zamontowac silnik z opla tigry do 126p ? za malo miejsca ?? jaki silnik radzicie

XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  21 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

to juz lepiej kupić tigre z silnikiem 1.6 16v 106Ps i mieć spokój
KORARM
KORARM
  21 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czego mam zazdroscic?

np wiedzy

Konto usunięte
Konto usunięte: teoretyzujesz

Pisze z mojej praktyki, doświadczenia a ty nie masz nic do powiedzenia

Konto usunięte
Konto usunięte: masz samochodu przy ktorym moglbys sie czegos nauczyc

nie musze się uczyć przy swoim co wiem i umiem to moje a tobie wiele brakuje, najpierw przestał byś się wymądzać na forum jaki ty jesteś wielki, zupełnie jak byś miał 15 lat
KORARM
KORARM
  21 października 2009
lutek
lutek: Zdziwiłbyś się ile można samą geometrią zyskać

wszystko możliwe tylko opony co chwile do wymiany
Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  21 października 2009

mam 16 mam b1 cos jeszcze ? kase mam tylko malo miejsca jest z tylu i trza by bylo ine podzespoly dodawac chcialem silnik z cienkiego 1.1 i skrzynie z soicento ale chcialbym ok 1.4

DEIVIS
DEIVIS
  21 października 2009

masz pewne ze jak chcesz duzy silnik pakowac to musisz sie pozegnac z siedzeniami z tyl bo trzeba bedzie wyciac caly tyl i zrobic od nowa tak zeby silnik wszedl jesli masz sprzet zaplecze finansowe i warsztatowe to biez sie do roboty ja na poczatek przymiezyl bum ten silnik tak na oko posprawdzal gdzie musze go umocowac potem wyspawal bym klatke wspawana w nadwozie do ktorej montowal bym poduszki i zaczepy do silnika oraz cale tylne zawieszenie a potem kosmetyka wewnatrzi na zewnatrz

lutek
lutek
  21 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam 16 mam b1 cos jeszcze ? kase mam tylko malo miejsca jest z tylu i trza by bylo ine podzespoly dodawac chcialem silnik z cienkiego 1.1 i skrzynie z soicento ale chcialbym ok 1.4

A od kiedy maluch(seryjny) mieści się pod b1?
DEIVIS
DEIVIS
  21 października 2009

wlasnie to jest problem maluch sie nie miesci tym bardziej nie bedzie z wiekszym silnikiem

Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  22 października 2009

w sumie na b1 miesci sie ino smart fortowo

DEIVIS
DEIVIS
  22 października 2009

to wszystko jest tak jak z A1 niby ze 125 i nie przekraczajace 11kw(okolo 15KM) a wszystkie hondy yamahy itd to od 30KM a ludzie kezdza na tym z A1 takze nawet jak bys jechal maluchem cienkim lub cyms o podobnym gabarycie to raczej nie mial bys wiekszych klopotow podczas kontroli

lutek
lutek
  23 października 2009
DEIVIS
DEIVIS: takze nawet jak bys jechal maluchem cienkim lub cyms o podobnym gabarycie to raczej nie mial bys wiekszych klopotow podczas kontroli

Aż do pierwszej kontoli na drodze...
DEIVIS
DEIVIS
  23 października 2009

zalezy na jakich gliniazy by trafil jak na upierdliwych to koniec jazdy ja na spoko to puscili by go oczywiscie jak jechal by przepisowo

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak zamontowac silnik z opla tigry do 126p ?

jak najszybciej :lol2:
lutek
lutek
  23 października 2009
DEIVIS
DEIVIS: zalezy na jakich gliniazy by trafil jak na upierdliwych to koniec jazdy ja na spoko to puscili by go oczywiscie jak jechal by przepisowo

Na pewno nikt nie puścił by go bez załącznika...
DEIVIS
DEIVIS
  24 października 2009

ale po za tym i tak trzeba jezdzic z osoba dorosla ktora ma prawko od dluzszego czasu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.