Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  18 października 2009 (pierwszy post)

jak zamontowac silnik z opla tigry do 126p ? za malo miejsca ?? jaki silnik radzicie

Corradolicious
Corradolicious
  20 października 2009
DEIVIS
DEIVIS: wsadzic do cienkiego silnik od poloneza i zrobic go pod drift

lol, widze kolejna fantazja na miare stuningowanego matiza robiacego moje Corrado spod swiatel haha
Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  20 października 2009

w sumei na praktach pytalem sie to mi ekipa i szef powiedzial ze sie da ale to jest skomplikowane ale moge robic na serwisie tam sa urzadzenia

KORARM
KORARM
  20 października 2009
lutek
lutek: Chyba nigdy nie jeździłeś samochodem z silnikiem umieszczonym centralnie

no nigdy ale maluszka miałem to wiem jak to jeździ

DEIVIS
DEIVIS: Zależy czym dla ciebie będzie bezpieczeństwo w tym przypadku

bezpieczeństwo to bezpieczeństwo
trudno mi tu definicje napisać jak byś zdeżył się z jakimś większym autem to byś zrozumiał o co ma chodzi
Tak czy siak nie podoba mi się żaden projekt takiego maluszka
KORARM
KORARM
  20 października 2009

i znowu błędy w cytowaniu

DEIVIS
DEIVIS
  20 października 2009

moj kumpel zawina sie maluchem na slupie i tylko to ze mial klatke uratowalo mu zycie

Konto usunięte
Konto usunięte: lol, widze kolejna fantazja na miare stuningowanego matiza robiacego moje Corrado spod swiatel haha

wszystko jest mozliwe jesli tylko ma sie checi i wyobraznie gdzyz nie jest problemem kupic auto z dozym silnikiem i szpanowac lecz zrobic cos od podstaw i budzic tym podziw
KORARM
KORARM
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lol, widze kolejna fantazja na miare stuningowanego matiza robiacego moje Corrado spod swiatel haha

Zazdrościsz? weź sobie tego vw w 4litery wsadz znowu szpanujesz jak dziecko myślisz, ze jesteś fajny a nie jesteś
lutek
lutek
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no nigdy ale maluszka miałem to wiem jak to jeździ

Dobrze zrobiony seryjny też się potrafi trzymać
KORARM
KORARM
  20 października 2009
lutek
lutek: Dobrze zrobiony seryjny też się potrafi trzymać

ale co byś chciał zrobić w tym krótkim aucie?
normalnu maluszek to troche śniegu i przy 30km/h zawsze prosto pojedzie
a bez śniegu też nie za dobrze bo w sumie to on nawed szybko prosto nie jeździ a co dopiero na zakrętach
DEIVIS
DEIVIS
  20 października 2009

niestety maluch to maluch lekki przud i zero sterownosci jedyna rada to worek kartofli na przud i jazda heh

lutek
lutek
  21 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: normalnu maluszek to troche śniegu i przy 30km/h zawsze prosto pojedzie a bez śniegu też nie za dobrze bo w sumie to on nawed szybko prosto nie jeździ a co dopiero na zakrętach

Zdziwiłbyś się ile można samą geometrią zyskać
AkaDwa
AkaDwa
  21 października 2009

nie zrobisz z malucha driftowozu. Nie ma tej rozłożonej masy, widziałeś hondę civic 6gen coupe gdzie koleś włożył silnik od corvetty i przełożył napęd na tył? miał 600 koni a nie umiał przejechać jednego zakrętu. Co do swapu do malucha wybrałbym już coś co prowizorycznie szło na tył - np 1.4 rovera które były w montowane w polonezie. ew. tą 900setkę od cinquecento.

AkaDwa
AkaDwa
  21 października 2009

uprzedzając pytanie czy sprzeczności na temat 900 po co pchać ją jak maluch ma 650 to po to by było trochę więcej mocy, do nauki, do zabawy będzie taki maluch dobry. A do driftu się nie nadaje - także się nie bierz w tej kwestii za to stąd ta 900cetka.
zaproponowana przeze mnie.

Corradolicious
Corradolicious
  21 października 2009
DEIVIS
DEIVIS: wszystko jest mozliwe jesli tylko ma sie checi i wyobraznie gdzyz nie jest problemem kupic auto z dozym silnikiem i szpanowac lecz zrobic cos od podstaw i budzic tym podziw

z tym ze tego nie przeskoczysz, cienias nie bedzie dobrym driftowozem ze wzgledu na prawie zerowy rozstaw osi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zazdrościsz? weź sobie tego vw w 4litery wsadz znowu szpanujesz jak dziecko myślisz, ze jesteś fajny a nie jesteś

lol, czego mam zazdroscic? Wiem po prostu ile pracy mnie kosztowalo urwanie 1sek z przyspieszenia do paki w tym samochodzie i wiem ze nie jest to pierdniecie w make, natomiast ty synku tylko teoretyzujesz, ty nawet nie masz samochodu przy ktorym moglbys sie czegos nauczyc
DEIVIS
DEIVIS
  21 października 2009

widze ze nigdy nie jezdziles gokartek ktory ma wlasnie malutki rozstaw osi a mozna nim naprawde fajnie driftowac takze wszystkim da sie driftowac tylko trzeba chciec i umiec http://www.youtube.com/watch?v=JufOZkh20F4 moze to nie drifting ale bardzo fajnie mi sie jezdzilo wtedy matizem a od tego niedaleka droga do prawdziwego driftingu

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  21 października 2009

Ludzi do maluch to 900 z CC i nic wiecej bo to byloby tyle przerobek ze masakra i nieoplacalna sprawa.

Konto usunięte
Konto usunięte: z tym ze tego nie przeskoczysz, cienias nie bedzie dobrym driftowozem ze wzgledu na prawie zerowy rozstaw osi.

Z tym kazdy sie chyba zgodzi:}

Konto usunięte
Konto usunięte: lol, czego mam zazdroscic? Wiem po prostu ile pracy mnie kosztowalo urwanie 1sek z przyspieszenia do paki w tym samochodzie i wiem ze nie jest to pierdniecie w make, natomiast ty synku tylko teoretyzujesz, ty nawet nie masz samochodu przy ktorym moglbys sie czegos nauczyc

Z tym juz jednak nie:P Moze nie ma swojego auta, ale na czym uczyc sie ma:} Zejscie ponizej 5 do 100 zwyklym ulicznym autem ktore w serii ma 8-10 do 100 to nie jest pikus:P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.