urweCinoge
urweCinoge
  14 października 2009 (pierwszy post)

zmiana opon na zimowe... u Was też zawsze takie kolejki?
pytanie- mam opony już na felgach, policzą mi mniej za przełożenie jedynie?bez wyważania?

angelika28071991
angelika28071991
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u Was też zawsze takie kolejki?

nie wiem... ja zawsze już w lecie,najpóźniej na jesieni się zaopatrzam w zimówki żeby nie odkładać tego na ostatnią chwilę. Później tylko przekładam

Konto usunięte
Konto usunięte: mam opony już na felgach, policzą mi mniej za przełożenie jedynie?bez wyważania?

:tak:
lutek
lutek
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u Was też zawsze takie kolejki?

Jak co roku przy zapowiedzi pierwszego śniegu...całe kolejki idotów którzy myślą że już trzeba:D

Konto usunięte
Konto usunięte: policzą mi mniej za przełożenie jedynie?bez wyważania?

A dlaczego nie zrobisz sobie tego sam skoro masz całe koła i do tego wyważone? Jak pojedziesz do gumiarza to i tak bedziesz stał w kolejce do podnośnika a tak lewarek 20 minut i po krzyku
urweCinoge
urweCinoge
  14 października 2009
lutek
lutek: a tak lewarek 20 minut i po krzyku

no właśnie też tak myślę tyle że chory jestem i trochę mi sie nie chce a po drugie niedawno kupiłem ten samochód i nie jestem pewny czy te zimówki są wyważone i ciekawi mnie czy samo wrzucenie ich i sprawdzenie czy są wyważone będzie liczone jako całe wyważenie
lutek
lutek
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i sprawdzenie czy są wyważone będzie liczone jako całe wyważenie

Sprawdzenie czy są wyważone czymś dla ciebie sie różni od wyważenia?:D
urweCinoge
urweCinoge
  14 października 2009
lutek
lutek: Sprawdzenie czy są wyważone czymś dla ciebie sie różni od wyważenia?:D

no raczej, wrzucenie na maszyne bez dorzucania ołowiu, chyba jest różnica nie?
lutek
lutek
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no raczej, wrzucenie na maszyne bez dorzucania ołowiu, chyba jest różnica nie?

Biorąc pod uwage że cena jest generalnie za usługe bo ciężarki sa za grosze... Najprościej założyć kola pojeździć-jak bedzie cisza i bez ciągania po drodze to nie ma co sobie zawracać głowy wyważaniem
KORARM
KORARM
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie- mam opony już na felgach, policzą mi mniej za przełożenie jedynie?bez wyważania?

Powinni mniej policzyć

Konto usunięte
Konto usunięte: niedawno kupiłem ten samochód i nie jestem pewny czy te zimówki są wyważone

To pewnie nie są na logike
Nikt nie zdejmuje całego koła, wyważa i chowa do garażu
Wyważone koła to wiadomo lepiej auto się prowadzi lepiej to zrobić, dużo to nie kosztuje

lutek
lutek: Biorąc pod uwage że cena jest generalnie za usługe bo ciężarki sa za grosze...

Dokładnie tak
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  14 października 2009

ja jednak najpierw sam bym zniemił ogumienie :) przy wiekszych predkosciach bedziesz słyszał i bedzie to odczowalne bucia kół o ile bedą :)
hmm chory ? a co to na dworze -50 ? 10 stopni masz to sobie na lighcie w garazu gdzie masz tych stopni 15 mozesz pomajstrowac albo przyznaj się ze nie potrafisz zmienic koła :) wiesz w ogole ze masz zapasowe kolo w aucie ? czy moze masz gaz ?

Corradolicious
Corradolicious
  15 października 2009

Przeciez sam pod blokiem mozesz zmienic. Ominiesz kolejki i zaoszczedzisz pare groszy.

Inna sprawa ze ja bym jeszcze nie zmienial... Inna sprawa ze ja w ogole nie zmienie, "zimowki sa dla tchorzy" :mrgreen:

whitestok
whitestok
  24 października 2009

a ja nie zmieniam opon na zimówki...i nie ma to nic wspólnego z tym, że...

Konto usunięte
Konto usunięte: "zimowki sa dla tchorzy"


po prostu nie mam gdzie kupić, poza tym nie są mi potrzebne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.