CrashDriv3r
CrashDriv3r
  10 października 2009 (pierwszy post)

Witam
Zna ktoś może niemieckie lub angielsie str. z ogłoszeniami motoryzacyjnymi ?
Jeśli tak bardzo bym prosił o podanie adresu ;P
Pozdr.

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  10 października 2009

ebay :) tam jest wszystko ;)

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  10 października 2009
www.mobile.de !!!!!!
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  10 października 2009
http://www.autoscout24.de/
whitestok
whitestok
  11 października 2009
http://www.autotrader.co.uk/

http://www.ebay.co.uk/
malenstwo19841019
malenstwo19841019
  15 października 2009

Widzę stronę www.mobile.de już na wstępie mogę Cię przestrzec żebyś tutaj uważał i pod żadnym pozorem nie wpłacał jakichkolwiek zaliczek !!! może ktoś miał szczęście i udało się kupić świetny wóz, ale zdecydowanie odradzam, jeśli pojawi się info typu: mieszkałem(am) w Niemczech, teraz mieszkam w Anglii i nikt nie chce kupić samochodu z kierownicą po lewej stronie...to sobie podaruj. Najlepiej się wybrać samemu do Niemiec, ewentualnie Wielkopolska i tam sobie obejrzeć jakieś autka :)

Corradolicious
Corradolicious
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę stronę www.mobile.de już na wstępie mogę Cię przestrzec żebyś tutaj uważał i pod żadnym pozorem nie wpłacał jakichkolwiek zaliczek !!! może ktoś miał szczęście i udało się kupić świetny wóz, ale zdecydowanie odradzam, jeśli pojawi się info typu: mieszkałem(am) w Niemczech, teraz mieszkam w Anglii i nikt nie chce kupić samochodu z kierownicą po lewej stronie...to sobie podaruj. Najlepiej się wybrać samemu do Niemiec, ewentualnie Wielkopolska i tam sobie obejrzeć jakieś autka :)

Zacznijmy od tego ze trzeba byc kompletnym idiota wplacajac zaliczke za auto ktorego sie nie widzialo, ani nikt ze znajomych nie widzial. Po drugie na mobilu jest naprawde maly ulamek tego co stoi na placach w duzych miastach. Po trzecie, W ZYCIU niekupilbym auta z wlkp, ze starogardu gdanskiego, z koscierzyny itp
malenstwo19841019
malenstwo19841019
  15 października 2009

"kompletni idioci" się zdarzają :/ poczytaj na necie ile takich przypadków już było ;( czytałam sporo o takich przekrętach więc tak po prostu ostrzegam ;)
A ja kupiłam już drugie autko, sprowadzone z Niemiec i stało sobie na parkingu u pewnego pana który jest handlarzem właśnie w Wlkp :) autko śmiga świetnie i oprócz tradycyjnych części które muszę wymieniać nic a nic sie nie psuje :) ja NIGDY nie kupię auta z Pl :)))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.