WujekBeton
WujekBeton
  10 października 2009 (pierwszy post)

potrzebuje zeby ktos z bielska bialej sprawdzil mi auto
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8998826
prosze o odpowiedzi na priv, czy auto warte ceny??

Szufladaa
Szufladaa
  10 października 2009
1 . W przebieg to nie masz co wierzyć , chyba że faktycznie są tacy rzetelni jak się przedstawiają!
2. Na oto moto , czy allegro jest opcja inspekcji pojazdu , placisz przyjezdza jakiś lepek i ocenia czy samochód jest wart swojej ceny. Nie wiem ile biorą , ale na moje to lepiej przyjechac samemu.
Jakby nie patrzeć kombi , wiec pewnie ma nakulane sporo więcej!
WujekBeton
WujekBeton
  10 października 2009

akurat przebieg w w124 nie jest wielkim problemem, przyjechac samemu to troche daleko mam zeby ryzykowac przejadzke bez celu, bo np. bedzie badziew.
licze ze ktos zyczliwy pomoze, bo troche mnie dziwi ze mesiasty z tym silnikiem stoi juz tak dluzszy czas.

crashoverridee
crashoverridee
  10 października 2009

czy to oryginalna kierownica??? do tego ładnie się błyszczy od kręcenia :))

MeKaN
MeKaN
  10 października 2009

nie pomogę Ci w ocenie stanu tech, ale... Jest przepiękny :)

WujekBeton
WujekBeton
  10 października 2009

nie uroda jest wazna, liczy sie MOC!!! ;)

damian0889
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  10 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to oryginalna kierownica??? do tego ładnie się błyszczy od kręcenia :))

sie swieci bo to skura zapewne:P

Konto usunięte
Konto usunięte: 1 . W przebieg to nie masz co wierzyć , chyba że faktycznie są tacy rzetelni jak się przedstawiają!

myslisz ze nie istnieja juz auta z takimi przebiegami??nie kazde auto duzo jezdzi,a najlepiej samemu to stwierdzic i jechac...

mi sie widzi:) swietna furka z fajnym motorem wiec raczej ma tyle bo kto by wiecej takim gigantem jezdzil:) to nie diesel:)
WujekBeton
WujekBeton
  11 października 2009
damian0889
damian0889: najlepiej samemu to stwierdzic i jechac

damian0889
damian0889: swietna furka z fajnym motorem

i wlasnie dziwi mnie ze juz od dluzszego czasu tak sobie stoi, obawiam sie ze moze miec jakas zajebista wade ukryta!!!
MeKaN
MeKaN
  11 października 2009

pfff moc? W mercu? Merc się toczy! I tak powinno być, nawet mając 326KM pod maską ;) Myślałeś może nad w124 E500?

WujekBeton
WujekBeton
  11 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w124 E500

czy myslalem?? raczej marzylem, 276 koni raczej nie bedzie sie toczyc:D:D a jezeli juz to zrobi to naprawde szybko :P
WujekBeton
WujekBeton
  11 października 2009
damian0889
damian0889: nie istnieja juz auta z takimi przebiegami

istnieja ale to takie wyjatki, zwlaszcza w kraju gdzie wiekszosc samochodow (nie zaleznie czy 6latnie, czy 16, albo i 20letnie) maja mniej niz 200tys!!
crashoverridee
crashoverridee
  13 października 2009
damian0889
damian0889: crashoverridee: czy to oryginalna kierownica??? do tego ładnie się błyszczy od kręcenia :)) sie swieci bo to skura zapewne:P

sorry, szczerze wygląda jak od Poldka Caro :)
WujekBeton
WujekBeton
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poldka Caro

kierownice to mozna za 3-4 stowki zmienic na drewniana z w124 500:):) i sie smiga. widze ze raczej nikt mnie nie poratuje :( szkoda
WujekBeton
WujekBeton
  18 października 2009

i ktos go sprzatnal :(:(:(:(:(

WujekBeton
WujekBeton
  27 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktos go sprzatnal :(

jednak nie, nadal czeka na mnie :):) ostatnio zblokowali mi temat o tym mesku i porownaniu go do w124 w coupe, wiec moze tutaj go rozwiniemy? ktora wersja lepsza? czy ten brabus, czy w124 300ce coupe? roznica jakies 56-66 konikow na korzysc kombi, ale wyglad ewidentnie dla coupe
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.