ghani89
ghani89
  25 września 2009 (pierwszy post)

...oczywiście chodzi mi o I (1996-2002). A więc, co myślicie o tym samochodzie? Czy ogólnie Renault to samochód godny zaufania? Jakieś uwagi, własne doświadczenia? Z góry dziękuję za odpowiedz.

lutek
lutek
  25 września 2009
ghani89
ghani89: ...oczywiście chodzi mi o I (1996-2002). A więc, co myślicie o tym samochodzie? Czy ogólnie Renault to samochód godny zaufania? Jakieś uwagi, własne doświadczenia? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Rozumiem że chcesz kupić więc wróć do regulaminu i skorzystaj z podwieszonego tematu
AkaDwa
AkaDwa
  25 września 2009

Co do przyklejonego tematu to racja. Co do tego modelu to jeśli chodzi Ci o silnik 2litrowy to robi więcej hałasu niż jedzie. Co do samego Renault'a to mama kiedyś miała Clio i nie narzekała, w sumie nie psuło się zbytnio i jeździło to jakoś. Zamiast tego wolałbym znanego każdemu Civic'a V gen. i po paru modach miał by tą samą moc co te Renault..

whitestok
whitestok
  25 września 2009

z tego co słyszałem to te modele Sport ( http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9981652 ) prowadzą się podobnie do Civic TypeR, ale i tak wolałbym Civica.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.