xAbdominouSx
xAbdominouSx
  18 września 2009 (pierwszy post)

Witam :)
Chcialbym poruszyć temat Magnetizera...
Czy waszym zdaniem to co inni pisza jest prawda?
"Zmniejszanie zurzucia paliwa, wieksze przyspieszenie trwalsza wydajność silnika, lepsze spalanie" itd lub też do zastosowania w urządzeniach domowych typu boiler piece itp.
Mialem szanse to kupić do swojego Cieniasa ale nie wiem czy to coś da lub czy przypadkiem nie zaszkodzi bo rocznik to 1995 więc coż można chcieć xD
Czekam na wasze wypowiedzi....

DEIVIS
DEIVIS
  18 września 2009

raczej nic to nie daje bo jaki wplyw moze miec pole magnetyczne na powietrze i bezyne ale moge sie mylic

xAbdominouSx
xAbdominouSx
  18 września 2009
DEIVIS
DEIVIS: jaki wplyw moze miec pole magnetyczne na powietrze i bezyne

Na powietrze nie ma ... Magnetizer (w samochodzie) zaklada sie podobno na przewód paliwowy najlepiej na filtr paliwa... Wieć zanim zmiesza sie z powietrzem paliwo jest przez pole magnetyczne skupione w scisłych cząsteczkach i niby lepiej wiąże sie z powietrzem przed spalaniem w komorze...
DEIVIS
DEIVIS
  18 września 2009

to samo jak by zrobil przed gaznikiem zawirowywacz powietrza powietrze bedzie ci wirowaloi lepiej rozpyli ci sie paliwo w powietrzu co prowadzi do lepszego wypalenia mieszanki

MeKaN
MeKaN
  18 września 2009

ja w to nie wierze, ale mój nauczyciel od diagnostyki ma Uno 1.4 i magnetyzerów w silniku jakby sama NASA przy tym grzebała i twierdzi że dużo dają. Dla mnie - magnetyzery to bzdura.

OoOxXxPuLSaRxXxOoO
OoOxXxPuLSaRxXxOoO
  18 września 2009
http://www.3dwhite.pl/?click=fa9e58684da0139f5baafdc66a75aaac
xAbdominouSx
xAbdominouSx
  18 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: magnetyzerów w silniku

Ale z tego co ja wiem tego nie montuje sie do silnika tylko na przewód paliwowy ... pewnie jakies inne ma ...
DEIVIS
DEIVIS
  18 września 2009

zalozysz to sie przekonasz ale kazdy mowi ze to lipa

xAbdominouSx
xAbdominouSx
  18 września 2009

No na aukcjach allegro byly komentarze od ludzi którzy to kupili że wynalazek dziala w 100% niektórym odrazu niektórym po pewnym czasie... Drogie to niejest ale nieche w ciemno kupywać jesli mi to nic nie pomoże xD

kurzy2
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kurzy2
  18 września 2009

Daj sobie z tym spokój :ble: To jest ściema jak i chipy +40 koni z allegro ha ha ha ha :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

VW Golf II 1.3
Opel Vectra 1.8i
Seat Ibiza 1.3i
Seat Toledo 1.6i
VW Golf III 1.4i
Opel Calibra...

xAbdominouSx
xAbdominouSx
  18 września 2009

To skąd te całe komentarze pozytywne i twierdzenia "fachowców"??

JustOneMati
JustOneMati
  18 września 2009

prawdopodbny przyrost mocy +300%

przeciez to bujdy sa, nic nie dodaje, nieadekwatne wydawanie pieniedzy w stosunku do efektow.

DEIVIS
DEIVIS
  18 września 2009

jak zalozysz podtlenek azotu to na pewno bedziesz mail przurost mocy o 300% a te komentarze to podrobione albo za cos innego sa różne sposoby a ja ja do tad w zadnym tyningowym aycie nie widzialem magnetyzera bo to jest bujda i tyle

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  19 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcialbym poruszyć temat Magnetizera...

cudowne placebo wiejskich tuningowcow
ma taki sam wplyw na moc i zuzyciue paliwa jak namalowanie dwoch paskow przyspieszajacych przez srodek pordzewialego maldona :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Wieć zanim zmiesza sie z powietrzem paliwo jest przez pole magnetyczne skupione w scisłych cząsteczkach i niby lepiej wiąże sie z powietrzem przed spalaniem w komorze...

taaaaaaa

DEIVIS
DEIVIS: jak zalozysz podtlenek azotu to na pewno bedziesz mail przurost mocy o 300%

chyba ci sie za dlugo zero przytrzymalo :lol2:
MusicMaker
MusicMaker
  19 września 2009

W nowoczesnych silnikach jest on zbędny gdyż spalanie wynosi 99%

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.