222slodki222
222slodki222
  17 września 2009 (pierwszy post)

witam jestem posiadaczem ursusa 902 :) od jakiegoś czasu bierze olej. mozna powiedziec ze rzyga na drodze widac sznur wyciekajacego oleju co chwile musze dolewac po pare litrów co mogło pojść jakas uszczelka cy co??

DEIVIS
DEIVIS
  17 września 2009

wmyj silnik i zobacz z kad cieknie takie trudne do wymyslenia??

222slodki222
222slodki222
  17 września 2009

tak bo co mi da umycie jak to w srodku pewnie cos poszło

ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  17 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak bo co mi da umycie jak to w srodku pewnie cos poszło

to, że będziesz wiedział którą uszczelkę wymienić skoro ścieka cI z silnika na podłoże.

ty serio nie używasz głowy do myślenia.
MeKaN
MeKaN
  17 września 2009

podpisuje się pod kolegami wyżej - zacznij myśleć.

MusicMaker
MusicMaker
  17 września 2009

Wymień silnik to pomoże ;]

KORARM
KORARM
  17 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: podpisuje się pod kolegami wyżej - zacznij myśleć.

zgadzam sie z tym
222slodki222
222slodki222
  17 września 2009

to wy nie myslicie. jak olej ucieka do silnika a nie z silnika na zewnatrz. co z tego ze umyje ja moze przeleciec od skrzyni az do chłodnicy i tam uiekac na podłoge. tak samo w samochodzie myjecie jak uszczelka pod głowica pojdzie badz zimer?? chyba nie

KORARM
KORARM
  17 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co z tego ze umyje ja moze przeleciec od skrzyni az do chłodnicy i tam uiekac na podłoge

to zobacz czy masz w płynie olej????? raczej nie a do skrzyni? to umyj skrzynie też...
a wogóle z kąd wiesz, ze do skrzyni?
Wogóle to nic nie wiesz gdzie ucieka więc umyj wszystko albo 5litrób beny i podpal to to nie będziesz miał problemu
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  17 września 2009

Skoro silnik "pluje" jak to wyraziłeś swoimi słowami, to powiedz, którędy. Chyba że masz na myśli że pluje z tłumika to inna bajka :lol:

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
DEIVIS
DEIVIS
  17 września 2009

albo oddaj do mechanika i po sprawie

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  23 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 222slodki222: tak bo co mi da umycie jak to w srodku pewnie cos poszło to, że będziesz wiedział którą uszczelkę wymienić skoro ścieka cI z silnika na podłoże. ty serio nie używasz głowy do myślenia.

pomysły fotkowiczów hah jak by mechanik miał zamiast robić to pucować komuś silnik to haha rozbawiacie dobrze :) hmm czy Twojemu ursusowi ubyło mocy ? czy nadal ma tylesamo ?
KORARM
KORARM
  23 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pomysły fotkowiczów

mój pomysł jest taki, żebyś poszedł na fotkowy czat i tam pisz sobie Głupoty

Konto usunięte
Konto usunięte: czy Twojemu ursusowi ubyło mocy ? czy nadal ma tylesamo ?

na pewno jeździ tak samo to co, ze bez oleju cały czas decha do przodu

Konto usunięte
Konto usunięte: :222slodki222: tak bo co mi da umycie jak to w srodku pewnie cos poszło to, że będziesz wiedział którą uszczelkę wymienić skoro ścieka cI z silnika na podłoże. ty serio nie używasz głowy do myślenia. pomysły fotkowiczów hah jak by mechanik miał zamiast robić to pucować komuś silnik to haha rozbawiacie dobrze :) hmm czy Twojemu ursusowi ubyło mocy ? czy nadal ma tylesamo ?

weź doedukuj sie troszke bo jak czytam wypowiedzi takich jak ty to nóż w kieszeni mi sie otwiera
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.