mozi86
mozi86
  14 września 2009 (pierwszy post)

Witam
Zamierzam dokupic do kasku czarna szybke i mam pytanko:czy podczas jazdy znacznie ogranicza widocznosc? Szybka kosztuje prawie 200zl:/ wiec jesli komfort jazdy ulegnie pogorszeniu to nie chcem wyrzucic sianka w bloto:)

Cybinho
Cybinho
  14 września 2009

Szybka przydaje się tylko w mocne słońce, normalne użytkowanie tj. w zachmurzony dzień, o zmroku, itd. to za raczej mało widać. Zostaw sobie przeźroczystą szybkę, najwyżej dokup specjalne okulary przeciwsłoneczne.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szybka przydaje się tylko w mocne słońce, normalne użytkowanie tj. w zachmurzony dzień, o zmroku, itd. to za raczej mało widać. Zostaw sobie przeźroczystą szybkę, najwyżej dokup specjalne okulary przeciwsłoneczne.

dokładnie tak
DEIVIS
DEIVIS
  14 września 2009

tak jak molega wyzej w nocy z ciemna szybka nic nie bedziesz widzial kup czysta i dobre okularki przeciwsłoneczne

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  14 września 2009

Albo kup sobie kask z wizjerem przeciwsłonecznym..

mozi86
mozi86
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo kup sobie kask z wizjerem przeciwsłonecznym..

Tzn? Wizjer jest koloru czarnego,tak?
Cybinho
Cybinho
  15 września 2009

Kup sobie kask z blendą

Tylko musisz wcześniej takowy przymierzyć, żebyś czasem nie miał dwóch horyzontów. Tak więc allegro odpada.

lukasz2147
lukasz2147
  16 września 2009

ja mam szybkę lustrzankę za 100zł do kasku firmy YOHE i nie narzekam jeżdżę na niej całymi dniami i widoczność jest luks nawet przy braku słońca ale jedno muszę przyznać, po zmroku kompletnie nic nie widać i trzeba z podniesioną jechać, więc jak będziesz jej używał tylko za dnia to warto zainwestować w taką szybkę

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  19 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: normalne użytkowanie tj. w zachmurzony dzień, o zmroku, itd. to za raczej mało widać

nie wiem co kupowales ze taka opinie wystawiasz ale bylo to chyba made in ruski garaz :)\
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  23 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tzn? Wizjer jest koloru czarnego,tak?

niekoniecznie bedzie błyszczący hmm metalik taki :) a są tego wszelakie odcienie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.