ocet
ocet
  10 września 2009 (pierwszy post)

witAm
pytanie do znawcow lpg
Gaz dostaje sie do komory spalania w stanie ciekłym czy gazowym?
jesli w ciekłym to do czgo jest ten caly podgrzewacz bo mowiono mi ze wlasnie w nim gaz zmienia swoj stan?
a jesli w stanie gazowym to jak to mozliwe skoro jest tam cisnienie?

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  19 września 2009
DEIVIS
DEIVIS: co do dynamicznej jazdy ja matizem jezdze jak szlony nie schodze ponizej 100km/h

co oznacza ze jestes kretynem bo matiz to sie nadaje conajwyzej do wywozenia gnoju na pole w reklamowkach :zonk:
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  19 września 2009
DEIVIS
DEIVIS: mam kilku kumpli ktozy zalatwili mi to za pare groszy i sam sie lecz na nogi bo na glowe juz za puzno

tobie juz nawet leczenie nie pomoze
jestem za strzelaniem doraznym najlepiej z acht koma acht do uzytkownikow padlin ktore legalnie nie przejda przegladu...

DEIVIS
DEIVIS: dobrze ze mnie nie spotkales w miescie bo wtedy ty byz wygladal załośnie

bacz na to czego sobie rzyczysz bo mozesz dostac wiecej niz bys oczekiwal :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: oba razem wziete nie maja nawet polowy mocy Corrado :)

wyjatkowo nieudanego samochodu ktory swoim kretynizmem konstrukcyjnym o malo nie doprowadzil fałweja do bankroctwa...

DEIVIS
DEIVIS: moze na trasie mialbym malo szans ale w miescie owszem troche bym ci dokopal

chyba łopata przy ocieplaniu fundamentow pod garaz :lol2:

DEIVIS
DEIVIS: po drugie jest 2 razy lzejszy od tego czegos twojego

z tego by wyszlo ze korek grubo ponad 2 tony musi wazyc :lol2:

DEIVIS
DEIVIS: mozesz krecic po obrotach dowoli

taaaa szczegolnie ze odciecie jest zapewne jeszcze przed czerwonym polem :)

DEIVIS
DEIVIS: moze nie mniej ale gdzies w tych granicach

:crylol:
nie no tego juz nie mam sily nawet komentowac
matiz na gazie i 8 do sety :crylol:
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  19 września 2009
DEIVIS
DEIVIS: matiz jest maly zwinny i dynamicznym autem

:crylol:
walec drogowy tez :)

DEIVIS
DEIVIS: a te twoje 150KM czy tam ile masz na silniku 2.0

to zalezy jaki ma kompresor
to takie cus co sie w matizie nie zmiesci nawet na tylnej kanapie :d

DEIVIS
DEIVIS: pali jak smok i co chwile pruznie masz w baku

to juz akurat prawda korek do oszczednych nie nalezy :d

Konto usunięte
Konto usunięte: duzo chlebka juz zjadlem

zamilcz dziecko :)

DEIVIS
DEIVIS: zakladam twarde zawieszenie do matiza i giniesz

tak tak
duzo to pomoze przy niesamowicie aerodynamicznej konstrukcji matiza i wyjatkowo nisko umiejscowionym srodku ciezkosci :lol2:
ze o tych smiesznym kolkach od rowerka dzieciecego nawet nie wspomne
musza sie zabawnie nawierzchni trzymac przy tej zatrwazajacej szeokosci :)
no ale spoko nakleisz plomienie na blotniki i zrobisz rakiete z czego co ksztaltem i mozliwosciami przypomina conajwyzej zabawkowe autko na baterie AA :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozniej sie jedzie za takim co jedzie 30-40Km/h i jeszcze je bie za nim jak z murzyńskiej chaty..

:ziew:
dupisz fleki

Konto usunięte
Konto usunięte: Samochod swoje musi spalać.

latwo mowic jak tata leje wache do baku :ziew:
TexasRanger
TexasRanger
  19 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie w ogóle zagazowywanie samochodu jest czyms idiotycznym jesli nie umiesz utrzymać auta to MPK a nie jakies udziwnienia i niszczenie samochodu. Pozniej sie jedzie za takim co jedzie 30-40Km/h i jeszcze je bie za nim jak z murzyńskiej chaty.... za całym szacunkiem dla murzynów. Samochod swoje musi spalać.


Wali, jak nieszczelną instalację ;s

Gaz jest instalowany z prostej przyczyny - dla oszczędności. Więc póki jesteś jeszcze pasożytem, który żyje na rodzicach (jeździ autem rodziców i tankuje za ich mamonę), to za dużo nie będziesz miał do powiedzenia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.