ocet
ocet
  10 września 2009 (pierwszy post)

witAm
pytanie do znawcow lpg
Gaz dostaje sie do komory spalania w stanie ciekłym czy gazowym?
jesli w ciekłym to do czgo jest ten caly podgrzewacz bo mowiono mi ze wlasnie w nim gaz zmienia swoj stan?
a jesli w stanie gazowym to jak to mozliwe skoro jest tam cisnienie?

DEIVIS
KORARM
KORARM
  12 września 2009

@DEIVIS:
a z ciekawości to ile kilometrów zrobiłeś matizem? pytam o tego z lpg

machu221
machu221
  12 września 2009
DEIVIS
DEIVIS: co do dynamicznej jazdy ja matizem jezdze jak szlony nie schodze ponizej 100km/h i to na 3 po miescie takze dre silnik


hahahah to musi żałośnie wyglądać haha :D :D
lutek
lutek
  13 września 2009
DEIVIS
DEIVIS: co do dynamicznej jazdy ja matizem jezdze jak szlony nie schodze ponizej 100km/h i to na 3 po miescie

To ty taki prawie hołek jesteś:D:D i wygląda na to że musiałeś mieć ciężkie zabawki....

DEIVIS
DEIVIS: inatalacja kosztowala mnie 200zl bo kupilem uzywana i wszsystko sam sobie zakladalem zregenerowalem reduktor wyczyscilem wszystko i zalozylem tak jak powinno byc

Przegląd i papiery też sam sobie narysowałeś...moja rada-lecz się
DEIVIS
DEIVIS
  13 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a z ciekawości to ile kilometrów zrobiłeś matizem? pytam o tego z lpg

jezdzilem przez pul roku codziennie do pracy i lubialem w weekend wybrac sie w dluzsza trase takze sporo kilosow zrobilem

Konto usunięte
Konto usunięte: hahahah to musi żałośnie wyglądać haha :D :D

dobrze ze mnie nie spotkales w miescie bo wtedy ty byz wygladal załośnie

lutek
lutek: To ty taki prawie hołek jesteś:D:D i wygląda na to że musiałeś mieć ciężkie zabawki....

Tak mialem ciezkie zabawki najpierw jawe 350 potem simsona klockami lego bawilem sie jak juz nie mialem co robic przy motorach hahahahahah

lutek
lutek: Przegląd i papiery też sam sobie narysowałeś...moja rada-lecz się

mam kilku kumpli ktozy zalatwili mi to za pare groszy i sam sie lecz na nogi bo na glowe juz za puzno
TexasRanger
TexasRanger
  13 września 2009
DEIVIS
DEIVIS: http://allegro.pl/item731445433_malaguti_f12_z_instalacja_gazowa.html oto ten skuter


W życiu bym nie pomyślał, że ktoś mógłby zabrać się za "zagazowanie" skutera. 0.0

A co do gazu - jest to opłacalna inwestycja i nieważne, czy instalacja jest zamontowana w 2 litrowym silniku, czy w cienkim 700. Oszczędności są najbardziej widoczne podczas dłuższy podróży. Instalacja gazowa na miasto to raczej nieporozumienie...
DEIVIS
DEIVIS
  13 września 2009

takim skuterkiem to naprawde za free sie jezdzi a jesli chodzi o oszczednosc gazu to owszem najwieksze oszczednosci widac na trasie ale i wmiescie mozna troche taniej pojezdzic

Corradolicious
Corradolicious
  13 września 2009
DEIVIS
DEIVIS: machu221: hahahah to musi żałośnie wyglądać haha :D :D dobrze ze mnie nie spotkales w miescie bo wtedy ty byz wygladal załośnie

hahaha juz widze jak mnie robisz zagazowanym matizem albo cieniasem, gdzie oba auta razem wziete nie maja tej pojemnosci silnika co ja, ba, oba razem wziete nie maja nawet polowy mocy Corrado :)
DEIVIS
DEIVIS
  13 września 2009

bmw nie mailo ze mna szans na swiatłach i to nie raz po pierwsze matiz ma 54KM i 800ccm po drugie jest 2 razy lzejszy od tego czegos twojego i moze na trasie mialbym malo szans ale w miescie owszem troche bym ci dokopal

Corradolicious
Corradolicious
  13 września 2009

hahahah chcesz mi powiedziec ze masz mniej niz 8sek do paki? :mrgreen: hahahahahahah

KORARM
KORARM
  13 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahah chcesz mi powiedziec ze masz mniej niz 8sek do paki?

nie przechwalaj sie tak swoim dreso wozem myślisz, ze masz takie vw gówno to jesteś fajny? masz nie równo pod sófitem
DEIVIS
DEIVIS
  13 września 2009

moze nie mniej ale gdzies w tych granicach zwlaszcza ze na gazie nie ma odciny i mozesz krecic po obrotach dowoli

Corradolicious
Corradolicious
  13 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie przechwalaj sie tak swoim dreso wozem myślisz, ze masz takie vw gówno to jesteś fajny? masz nie równo pod sófitem

hahah a ty co masz frajerze? fiata na gaz? haahahah

DEIVIS
DEIVIS: moze nie mniej ale gdzies w tych granicach zwlaszcza ze na gazie nie ma odciny i mozesz krecic po obrotach dowoli

prosze cie, nie osmieszaj sie, jak masz w granicach 15sek to jest dobrze, seria matiza ma 17sek, wiec prosze nie rob sobie jaj
KORARM
KORARM
  13 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hahah a ty co masz frajerze? fiata na gaz? haahahah

nie mam auta bo jest mi nie potrzebne panie lepszy

Konto usunięte
Konto usunięte: prosze cie, nie osmieszaj sie, jak masz w granicach 15sek to jest dobrze

a ty ile masz mondralo!
nie podniecaj sie, ze masz troche szybszy wóz od kolegi
i co z tego a w głowie masz kredki
machu221
machu221
  13 września 2009
DEIVIS
DEIVIS: dobrze ze mnie nie spotkales w miescie bo wtedy ty byz wygladal załośnie


łlo boże hahahah :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.