Fotkowo
Fotkowo
  10 września 2009 (pierwszy post)

ile moze kosztowac przekladka kierownicy na lewą strone w jakims w miare profesjonalnym zakladzie??
Jesli to pomoze to chodzi mi o rovera 75 i czy w ogóle jest mozliwosc przekladki kierownicy w tym aucie??:ssh:

DEIVIS
DEIVIS
  10 września 2009

prawie w kazdym jest mozliwa ale w niektórych jest latwiej bo sciana grodziowa jest na srubach a w niektórych trzeba spawac a co do ceny to za sama usluge zaplacisz okolo 2tyz mniej wiecej ale pewien nie jestem a za czesci to juz inna bajka bo zalezy od wyposazenia auta

MeKaN
MeKaN
  10 września 2009

skyline jest jedynym dopuszczonym samochodem do ruchu z kierownicą po stronie pasażera. ^^ w każdym się da :D

ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  10 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skyline jest jedynym dopuszczonym samochodem do ruchu z kierownicą po stronie pasażera

Skyline nie jest jedynym takim samochodem, i kierownica w tym aucie jest po stronie fotela kierowcy, a raczej fotel kierowcy jest po stronie kierownicy.
Fotkowo
Fotkowo
  11 września 2009

powiedzcie mi jeszcze jedno.Wy na moim miejscu kupilibyscie w UK i meczyli sie z oplatami,przekladkami itd.Czy wybralibyscie cos z polski??

DEIVIS
DEIVIS
  11 września 2009

kup cos w polsce bo przekladka i oplaty wyjda cie prawie tyle co auto z polski lub sprowadzone

Corradolicious
Corradolicious
  11 września 2009

wybralbym angola pod warunkiem ze sam bym robil ta przekladke, bo papudroki nie maja litosci :D

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  11 września 2009

Nom ja nawet do servisu balbym sie auto zawiesc... nie mowie o ktorych servisach mysle... Nie wiem jak z tym autem to wyjdzie, ale naogol sie oplaca brac angola i to nie tylko cena ale stan calego auta jest sporo lepszy.

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Skyline nie jest jedynym takim samochodem, i kierownica w tym aucie jest po stronie fotela kierowcy, a raczej fotel kierowcy jest po stronie kierownicy.

Nom jest sporo innych takich aut nie bede wymienial bo i tak stwierdza ze nie:P
DEIVIS
DEIVIS
  11 września 2009

co do przekladek to tak jak pisalem dobre sa tylko te w ktorych sciana grodziowa jest przykrecana a nie spawana bo samemu mozna sobie przelozyc jak sie ma jakies pojecie o aucie

ziomekthx
ziomekthx
  11 września 2009

a ja jestem takiego zdania ze jesli cos jest stworzone do jazdy lewa strona jezdni to niech tak zostanie.

DEIVIS
DEIVIS
  11 września 2009

niektore auta maja uniwersalna karoserie (przykrecana sciana grodziowa) pod prawa i lewa strone tylko róznaia sie podzespolami

Pose
Posty: 1420 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Pose
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedzcie mi jeszcze jedno.Wy na moim miejscu kupilibyscie w UK i meczyli sie z oplatami,przekladkami itd.Czy wybralibyscie cos z polski??


po 1: z anglikeim będziesz się męczył i długo czekał zanim najpierw Ci to przywiozą, później opłacisz, zgromadzisz części i jeszcze sama przekładka potrwa
po 2: spróbuj to później sprzedać, jak klient zobaczy, że poprzedni właściciel z UK ;>

Wniosek nasuwa się sam: kupując auto a Anglii zaoszczędzisz tylko teoretycznie, bo później przy ewentualnej sprzedaży i tak musisz wołać za to auto dobre 10-20% mniej niż jest warte normalnie
CrunkAintDead
CrunkAintDead
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skyline jest jedynym dopuszczonym samochodem do ruchu z kierownicą po stronie pasażera. ^^ w każdym się da :D

W Myślenicach jeździ z kierownicą po lewej stronie :))

Osobiście boje się tego typu przekładek i wolałbym kupic coś w Polsce :)
ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  13 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedzcie mi jeszcze jedno.Wy na moim miejscu kupilibyscie w UK i meczyli sie z oplatami,przekladkami itd.Czy wybralibyscie cos z polski??


Jeśli chcesz kupić coś co jest dość drogie w PL to się opłaca, jeśli zaś chcesz sprowadzić coś co w Polsce kupisz za 15 tys to się nie opłaca wcale.

Konto usunięte
Konto usunięte: W Myślenicach jeździ z kierownicą po lewej stronie :)) Osobiście boje się tego typu przekładek i wolałbym kupic coś w Polsce :)


Osobiście nie wsiadłbym do czegoś takiego jak Skyline, Supra lub jakaś inna potężna japońska maszyna po przekładce bo również bym się bał. Swojej ślicznotki nigdy nie przerobię :) wolę oryginalny import from japan with RHD :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.