ivek
ivek
  7 września 2009 (pierwszy post)

opel tigra 1,6

vs
ford puma 1,7

dwa auta w segmencie "B" o sportowych aspiracjach
teraz pytanie które lepsze

machu221
machu221
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jw, skoro jest najlepsze czemu malo kto uzywa ich do wyscigow?


odczep się to nie ja :D ja wole swój rwd :D

Konto usunięte
Konto usunięte: . a powiedz mi jak nazywany jest napęd AWD w takim powiedzmy Subaru Imprezce?


to już dużo łatwiej , ale prawda jest że awd jak już wpadnie w poślizg nie jest do opanowania
MusicMaker
MusicMaker
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to już dużo łatwiej , ale prawda jest że awd jak już wpadnie w poślizg nie jest do opanowania

Na pewno trzeba sie postarać aby wpaść wpierw w ten poślizg w sposób przypadkowy a nie kontrolowany.
machu221
machu221
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno trzeba sie postarać aby wpaść wpierw w ten poślizg w sposób przypadkowy a nie kontrolowany.


każdy woli inaczej i swoje popiera
MusicMaker
MusicMaker
  13 września 2009

Też racja

TexasRanger
TexasRanger
  13 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to już dużo łatwiej , ale prawda jest że awd jak już wpadnie w poślizg nie jest do opanowania


Dawno nie czytałem takich bzdur. :szok2:
machu221
machu221
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dawno nie czytałem takich bzdur.


dokładnie tak słyszałem wiele razy jeśli chodzi o 4x4 , a sam tego nie doświadczyłem to nie odpowiem
ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie tak słyszałem wiele razy jeśli chodzi o 4x4 , a sam tego nie doświadczyłem to nie odpowiem


Pewnie wiesz, że ludzie są zdolni do wyolbrzymiania spraw. Jestem pewien, że właśnie tak było w tych przypadkach o których wiele razy słyszałeś. Po prostu ktoś chciał powiedzieć coś na temat, w którym nie wiedział kompletnie nic.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno trzeba sie postarać aby wpaść wpierw w ten poślizg w sposób przypadkowy a nie kontrolowany.


dokładnie
TexasRanger
TexasRanger
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie tak słyszałem wiele razy jeśli chodzi o 4x4 , a sam tego nie doświadczyłem to nie odpowiem


Sam tego nie doświadczyłeś, to nie odpowiesz? Przecież już powiedziałeś. ;D

Słuchaj, ludzie mówią wiele rzeczy, więc zanim zaczniesz coś po nich powtarzać, to przynajmniej postaraj się dowiedzieć, czy mówią prawdę.
machu221
machu221
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchaj, ludzie mówią wiele rzeczy, więc zanim zaczniesz coś po nich powtarzać, to przynajmniej postaraj się dowiedzieć, czy mówią prawdę.


no ale w końcu to jak to jest że masz 4x4 i nie ma możliwości że auto wpadnie w poślizg ??? nawet na lodzie ???
rrrradekrrr2
rrrradekrrr2
  14 września 2009
8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Po torach nie śmigam ale 318is E30 myślę że starczy na te samochody ze "sportowymi" aspiracjami... ;]


Mi sie tez wydaje ze źle myślisz taka 3ka troche waży. Ostatnio ścigałem się BMW 525TDS (143KM)TOURING z renówka 19tka 1.8 75km i renówka wzieła(na przyśpieszenie bo na prędkość na pewno nie bo beta 230 leci :) ) ;] Bo beta waży ponad 1,5 tony a renia nie wiem czy tone waży ;]
lutek
lutek
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale w końcu to jak to jest że masz 4x4 i nie ma możliwości że auto wpadnie w poślizg ??? nawet na lodzie ???

Wpada w poślizg tylko granica do której samochód jest pod twoją kontrolą jest o wiele dalej niż w ośce
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  19 września 2009
ivek
ivek: dwa auta w segmencie "B" o sportowych aspiracjach teraz pytanie które lepsze

puma
jak juz musisz w tym szrocie przebierac

tigra jest totalnie z dupy wzieta
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.