FanyMamNick
FanyMamNick
  5 września 2009 (pierwszy post)

Witam
Miałem już post odnośnie iskry, lecz postanowiłem założyć nowy.
Otóż z powodu braku iskry wymieniłem ,cewkę zapłonową,patynki,kondensator.
i gdy to wszystko założyłem, iskra była jak trza. Wkręciłem świecę i odpaliła normalnie, wkręcała się na obroty też. Lecz nie miałem sprężynek w koszu sprzęgłowym to ściągnąłem pokrywę i również włożyłem brakujące sprężynki(ciężko było). Gdy się udało. Chciałem się przejechać moją wsk'ą cze nie udało się odpalić odkręciłem i nie odpalała z powodu braku iskry.;// W czy morze być problem. Wszystko jest ustawione dobrze (chyba) . Na przerywaczu nie widać iskry... Proszę o pomoc.!:) I z góry dziękuję :)

lukasz2147
lukasz2147
  6 września 2009

klin na wale

MANIAKxDZOLO
MANIAKxDZOLO
  6 września 2009

możliwe ze objechało klin na wale lub przerywacz nietyska... miałem to samo z moja 125 po prostu niby było widoczne ze domyka a w rzeczywistości nie domykał do końca. ustawa na żarówkę przerywacz.. powinno pomóc

DEIVIS
DEIVIS
  6 września 2009

jak by zjechalo klin to iskra by była tylko nie w tedy co powinna moim zdaniem masz gdzies przebicie i uciaka ci prad przegladnij dokladnie cala instalacje i stacyjke bo w niej moze byc przyczyna

MANIAKxDZOLO
MANIAKxDZOLO
  6 września 2009

jak zerwie klin to magneto stoi w miejscu i sam wał sie kreci. wiec jak ma byc iskra??

DEIVIS
DEIVIS
  6 września 2009

oj nie bo magneto jest docisniete sruba a klin okresla pozycje krzywki i magneto sie obraca tylko po scieciu klina jest tak jakby przedtawiony zaplon bo platynki nie zwieraja sie wtedy co trzeba i iskra bedzie

KORARM
KORARM
  7 września 2009
DEIVIS
DEIVIS: oj nie bo magneto jest docisniete sruba a klin okresla pozycje krzywki i magneto sie obraca tylko po scieciu klina jest tak jakby przedtawiony zaplon bo platynki nie zwieraja sie wtedy co trzeba i iskra bedzie

oczywiście, ze będzie kolega ma racje tutaj
xxxpawe81
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xxxpawe81
  11 września 2009

odepnij fszystkie kable wychodzace z silnika do stacyjki i wtedy sprubuj odpalic bo byc moze stacyjka ci gdzies masuje lub instalacja po drodze do niej jesli odpali to problem lezy gdzies w instalaci powyzej silnika

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.