medoc11
medoc11
  3 września 2009 (pierwszy post)

jakie ma przyspieszenie taki parzadny tir ktory jezdzi po polskich drogach bez przyczepy??? chodzi mi od 0 do 100

lutek
lutek
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie ma przyspieszenie taki parzadny tir ktory jezdzi po polskich drogach bez przyczepy??? chodzi mi od 0 do 100

Lecz się
HarryBLN
HarryBLN
  3 września 2009
lutek
lutek: Lecz się

jak wyzej.. :and:
ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie ma przyspieszenie taki parzadny tir ktory jezdzi po polskich drogach bez przyczepy??? chodzi mi od 0 do 100

jakie przyspieszenie to nie wiem, wiem jednak, że bez naczepy można taką ciężarówką nieźle porządzić :)
KORARM
KORARM
  3 września 2009
http://www.youtube.com/watch?v=2J4KdQQIzW4
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie ma przyspieszenie taki parzadny tir ktory jezdzi po polskich drogach bez przyczepy??? chodzi mi od 0 do 100


Masz kaganiec w kazdym ciagniku i nie pojedzie wiecej niz 90km/h.
A przyśpieszenie jest takie, ze nie jednego Civica po tuningu sie objedzie :)
hmmyhy
hmmyhy
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie ma przyspieszenie taki parzadny tir ktory jezdzi po polskich drogach bez przyczepy??? chodzi mi od 0 do 100


hehe lepiej od 0 - 50 km/h bo maja kaganiec :P zreszta lepiej nie stawaj na swiatlach do startu bo mozesz sie zdziwic jak cie objedzie do tej predkosci bez wiekszych problemow :P
kkryha07
kkryha07
  4 września 2009
hmmyhy
hmmyhy: maja kaganiec
zapitalają też i bez :D

Jadę ja seicento 100k/h a tu mnie tir z naczepo pobiera he:D i gdzie tam oni mają kagańce.
ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jadę ja seicento 100k/h a tu mnie tir z naczepo pobiera he:D i gdzie tam oni mają kagańce.

hehe kiedyś mój ojciec sam zdejmował kaganiec w DAF'ie 95XF :D ale to miało przyje.banie :D
lutek
lutek
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jadę ja seicento 100k/h a tu mnie tir z naczepo pobiera he:D i gdzie tam oni mają kagańce.

Co nie znaczy że nie miał kagańca-może taki masz precyzyjny licznik w jajku?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.