damianPPC
damianPPC
  31 sierpnia 2009 (pierwszy post)

siema

jakim srodkem mozna uzyskac polysk i gleboka czern opon, bo perzy czarnych felgach nawet po ymyciu opon sa nadal jasne od kurzu

DEIVIS
DEIVIS
  31 sierpnia 2009

sa takie specyfiki firmy K2 do nablyszczania elementow platikowych i gumy tylko nie wiem jak to sie zwie

machu221
machu221
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:


wystarczy plakiem zrobić tym wiesz do plastików uwierz działa :D
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  31 sierpnia 2009

Tak jak kolega wyżej. Plakiem najlepiej :D

machu221
machu221
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:


dziwne że to niby tylko do plastików a na gumę tak działa :D
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  31 sierpnia 2009

na wszystko :D Ja siedzonka w motorze tym psykam i wyglądają zayebiscie :D

machu221
machu221
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na wszystko :D Ja siedzonka w motorze tym psykam i wyglądają zayebiscie :D


a nie robi się siedzenie śliskie ? w gs500 fajne się ześlizguje z siedzenia i uderza o bak jajami :D czy to tak w każdym moto jest :D
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie robi się siedzenie śliskie ? w gs500 fajne się ześlizguje z siedzenia i uderza o bak jajami :D czy to tak w każdym moto jest :D


no jak mialem gieesa to tylko raz zrobilem ten blad ;d

u mnie to pomaga jak śliskie bo lepiej mi sie z przesuwac po siedzonku w winklach. Dużo lepiej.
damianPPC
damianPPC
  31 sierpnia 2009

ahy Dzieki :piwo:

machu221
machu221
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no jak mialem gieesa to tylko raz zrobilem ten blad ;


musiało być przyjemnie :D

Konto usunięte
Konto usunięte:


NMZC tak jak masz plastiki na zewnątrz to pamiętaj i je też psikaj nawet spryskiwacze :D

idę w kimę dobranoc :D
damianPPC
damianPPC
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: NMZC tak jak masz plastiki na zewnątrz to pamiętaj i je też psikaj nawet spryskiwacze :D

taaa.. i pióra wycieraczek tez popsikam bo gumowe sa ń:ninja:
hmmyhy
hmmyhy
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dziwne że to niby tylko do plastików a na gumę tak działa :D


no tak dziala zajebiscie bo przyspiesza jej starzenie sie :) tez go uzywalem przez 2 lata zeby ladnie wygladalo i teraz opony minimalnie spekane jak cos nie jest do tego przeznaczone to nie zrobi nic dobrego :) swoja droga swego czasu opony czernilo sie pasta do butow w puszczkach efekt ok i nie chwytal sie tak kurz do niej jak do plaka sa jeszcze preparaty do nablyszczania opon proponuje poszukac na allegro
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.